Halcyon 6 Starbase Commander

Kosmiczna strategia RPG w stylu retro z budowaniem baz, zaawansowaną taktyczną walką, zarządzaniem załogą i wciągającą fabułą. Halcyon 6: Lightspeed Edition to znacznie ulepszona wersja wielokrotnie nagradzanej niezależnej strategii RPG, Halcyon 6.

Informacje o Halcyon 6 Starbase Commander

Deweloper
Massive Damage Inc.
Wydawca
Massive Damage Inc.
Data wydania
Tagi
Niezależne
RPG
Strategiczne
Oceny
Platforma
Windows

O Halcyon 6

Kosmiczna strategia RPG w stylu retro z budowaniem baz, zaawansowaną taktyczną walką, zarządzaniem załogą i wciągającą fabułą.
Na skraju kontrolowanej przez Ziemian przestrzeni kosmicznej leży Halcyon 6, opuszczona baza gwiezdna pozostawiona przez tajemniczą pradawną rasę. Twoim zadaniem jest przejęcie opuszczonej stacji i odbudowanie jej. Tajemnicza obca siła zmierza w kierunku Ziemi, a ta baza gwiezdna daje Nowej Federacji Ziemskiej („New Terran Federation”) największe szanse na zawarcie nowych sojuszy, zbadanie nowych technologii i znalezienie sposobu na powstrzymanie inwazji.

Cechy

— Budowanie baz — wydawaj zasoby na budowę obiektów stacji (pomieszczeń), aby zwiększyć swoje możliwości produkcyjne i technologiczne, lub tworzenie statków, które pomogą Ci kontrolować większe terytorium.
— Eksploracja — przydzielaj swoje floty do pobliskich gromad gwiazd, gdzie będą mogły stawić czoła pojawiającym się zagrożeniom ze strony wroga, wykonywać misje dla obcych frakcji lub zdobywać dodatkowe zasoby.
— Zarządzanie załogą — przydzielaj członków załogi do obiektów na stacjach, aby znacznie zwiększyć ich wydajność, lub do statków, z których będą mogli na różne sposoby uczestniczyć w walce, misjach i wydarzeniach.
— Zaawansowana taktyczna walka — tocz taktyczne bitwy w przestrzeni kosmicznych lub na lądzie, aby stawić czoła przeciwnikowi, stworzyć sobie przyczółek w sektorze i ostatecznie pokonać wrogi statek-matkę!
— Wydarzenia fabularne — w oparciu o ustalone kryteria rozgrywki, takie jak liczba wybudowanych pomieszczeń, sukcesy dyplomatyczne z obcymi lub cechy/umiejętności oficerów, gra będzie tworzyć wydarzenia fabularne (często z możliwością wielokrotnego wyboru), które mogą prowadzić do potyczek zbrojnych, czasowych premii/osłabień, zmian atrybutów oficerów lub niezliczonych szalonych historii w grze.

Dodatki

Halcyon 6 — Ścieżka dźwiękowa
Dodatek
Halcyon 6 — Ścieżka dźwiękowa
Oficjalna ścieżka dźwiękowa do Halcyon 6: Lightspeed Edition skomponowana przez Stevena Londona. Zawiera wszystkie piętnaście utworów z nagradzanej gry indie sci-fi Halcyon 6.
Dowiedz się więcej
4,99 USD
Halcyon 6: Lightspeed Edition Artbook
Dodatek
Halcyon 6: Lightspeed Edition Artbook
The Art of Halcyon 6 to przepięknie zilustrowany 49-stronicowy album zawierający koncepcje wizualne, grafiki przedprodukcyjne i mnóstwo dobroci pixel art z Halcyon 6.
Dowiedz się więcej
3,99 USD
Halcyon 6: The Precursor Legacy
Dodatek
Halcyon 6: The Precursor Legacy
Niebiańskie Behemothy przemierzają galaktykę, żywiąc się flotami niczego nie podejrzewających statków kosmicznych. Wytrop je i zbieraj artefakty. Ulepsz potężny, nowy statek prekursorów i odblokuj ukryte moce ich technologii!
Dowiedz się więcej
2,99 USD

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny
Windows XP, Vista, 7, 8, 10
System operacyjny
Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Procesor
2 GHz
Procesor
2 GHz
Pamięć RAM
2 GB
Pamięć RAM
2 GB
Wolne miejsce na dysku
1 GB
Wolne miejsce na dysku
1 GB
Karta graficzna
128 MB
Karta graficzna
512 MB
Wersje językowe
  • Angielski
Copyright 2021 Massive Damage, Inc. All Rights Reserved.Polityka prywatności