iRacing
iRacing

Najlepsza na świecie symulacja/gra wyścigowa. Członkostwo zapewnia dostęp do społeczności iRacing oraz nieograniczoną możliwość udziału w wyścigach. NASCAR, IndyCar, samochody sportowe, Dirt, Rallycross i inne. Kup 3-miesięczne nowe członkostwo w iRacing już dziś!
iRacing — 3-miesięczne nowe członkostwoCeny promocyjne w Epic Games Store są dostępne tylko dla nowych kont członkowskich iRacing.

iRacing — 3-miesięczne nowe członkostwo

Tylko nowe konta iRacing mogą być zakupione przez EGS. Po założeniu konta iRacing za pośrednictwem EGS, kolejne subskrypcje są dokonywane bezpośrednio przez stronę iRacing i rozliczane po standardowych cenach iRacing. Specjalne, promocyjne ceny na EGS są przeznaczone tylko dla nowych klientów i mogą ulec zmianie.

Najlepszy symulator sportów motorowych na świecie

iRacing to zabawny i nastawiony na rywalizację sposób, by fani wyścigów i gracze mogli poczuć dreszczyk emocji związany z wyścigami samochodowymi.
iRacing to najlepszy globalny portal wyścigowy. NASCAR, IndyCar, IMSA, Dirt Oval, off-road, Rallycross i inne. Wszystko, czego potrzebujesz to komputer PC, kierownica/pedały lub kontroler do gier oraz szybkie łącze internetowe. iRacing organizuje i zarządza ponad 50 oficjalnymi seriami. Możesz też ścigać się w ponad 500 prywatnych ligach lub organizować własne wydarzenia.
Indycar

Profesjonalnie zorganizowane wyścigi

iRacing współpracuje z najlepszymi organizacjami wyścigowymi na świecie, aby zapewnić możliwie jak najbardziej autentyczne wrażenia z wyścigów online. Każdego dnia bierz udział w wyścigach NASCAR, INDYCAR, World of Outlaws, IMSA i innych!
Nascar

Dostępnych ponad 100 licencjonowanych i laserowo skanowanych torów wyścigowych oraz ponad 100 licencjonowanych samochodów wyścigowych

W iRacing znajdziesz najbardziej ekscytujące samochody wyścigowe na świecie. Wszystkie samochody iRacing są budowane w oparciu o prawdziwe dane uzyskane od konstruktorów i zespołów, które ścigają się nimi w każdy weekend. Każdy samochód prowadzi się dokładnie tak, jak jego rzeczywisty odpowiednik.
Dirt2

Ścigaj się z domu 24/7 z prawdziwymi ludźmi z całego świata!

Ścigaj się z prawdziwymi ludźmi z całego świata, a wszystko to w zaciszu własnego domu. iRacing to najlepsze miejsce dla miłośników symulatorów, a w naszej ogólnoświatowej bazie członków zawsze ktoś będzie czekać na wyścig z Tobą.
Porsche

Członkostwo obejmuje 16 samochodów

Wszystkie samochody, których potrzebujesz, aby rozpocząć swoją karierę w iRacing, są zawarte w naszym członkostwie.
— Global Mazda MX-5
— JRM Street Stock
— Legends Ford
— UMP Dirt Modified
— Dirt Street Stock
— NASCAR Chevrolet Silverado Truck circa 2013
— Pro 2 Lite Off-Road Truck
— VW Beetle Rallycross Car
— Dallara DW12 Indycar
— Cadillac CTS-V
— Kia Optima GTS
— VW Jetta TDI Cup
— Radical SR8 V8
— SCCA Spec Racer Ford
— Dirt Legends Car
— Pontiac Solstice Club Sport

Członkostwo obejmuje 22 tory z 70 unikalnymi konfiguracjami

— Lime Rock Park
— Charlotte Motor Speedway
— Tsukuba Circuit
— Limaland Motorsports Park
— Lanier National Speedway — Dirt
— USA Speedway
— Oran Park
— Southern National Motorsports Park
— Daytona International Speedway circa 2008
— Thompson Speedway Motorsports Park
— Charlotte Motor Speedway circa 2008
— South Boston
— Oulton Park
— WeatherTech Raceway Laguna Seca
— Okayama International Circuit
— Phoenix International Raceway circa 2008
— Concord Speedway
— Oxford Plains Speedway
— Lanier National Speedway
— Lime Rock Park circa 2008
— Summit Point
— Langley Speedway