Jetboard Joust
Jetboard Joust

Jetboard Joust to intensywna sieczka w stylu retro z elementami inspirowanymi grami typu roguelike. Wzbij się w przestworza na swoim specjalnie zaprojektowanym odrzutowcu, uzbrojonym w jedną z ponad 30 potężnych broni, i staraj się jak najlepiej chronić cywilów od uprowadzenia przez kosmitów!

About Jetboard Joust

Intensywna, arkadowa, dwuwymiarowa strzelanka typu „bullet hell”, w której musisz opanować szeroki wachlarz absurdalnej broni, aby pokonać rasę wrogich kosmitów, którzy chcą porwać niewinnych cywilów i zamienić ich w mutantów. Jetboard Joust łączy ducha i intensywność arkadowych strzelanek rodem z lat 80. z elementami taktycznymi hardkorowych współczesnych gier typu rougelike, do których chętnie będziesz wracać. Nie spodziewaj się fabuły. Spodziewaj się szalonej, płynnej, wartkiej akcji przy 60 kl./s, potężnych broni i eksplozji!

Specyfikacje

Windows
Mac OS
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 8 (64-bitowy)
System operacyjnyWindows 8 (64-bitowy+)
Procesor1,2 GHz
Procesor2 GHz+
Pamięć RAM2 GB
Pamięć RAM4 GB
Wolne miejsce na dysku200 MB
Wolne miejsce na dysku200 MB
Karta graficznaWymaga karty graficznej zgodnej z OpenGL
Loginy
Wymaga konta Epic Games
Wersje językowe
  • DŹWIĘK: angielski, chiński (uproszczony), francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, portugalski, portugalski (Brazylia), rosyjski, hiszpański (Hiszpania), hiszpański (Ameryka Łacińska)
  • NAPISY: angielskie, chińskie (uproszczone), francuskie, niemieckie, włoskie, japońskie, koreańskie, portugalskie, portugalskie (Brazylia), rosyjskie, hiszpańskie (Hiszpania), hiszpańskie (Ameryka Łacińska)
©Bitbull LTD, Published by Freedom! Games, all rights reserved 2021.