John Wick Hex

John Wick Hex to toczona w szybkim tempie, pełna akcji gra strategiczna, w której myślisz i działasz jak John Wick, profesjonalny zabójca z kultowego filmu. Gra wideo będąca szachową rozgrywką z choreografią walki powstała w ścisłej współpracy z ekipą filmową i zachowuje char...

Informacje o John Wick Hex

Deweloper
Bithell Games
Wydawca
Good Shepherd Entertainment
Data wydania
Tagi
Strategiczne
Akcja
RATING PENDING
Platforma
WindowsMac

ZOSTAŃ BABĄ JAGĄ

John Wick Hex to toczona w szybkim tempie, pełna akcji gra strategiczna, w której myślisz i działasz jak John Wick, profesjonalny zabójca z kultowego filmu. Gra wideo będąca szachową rozgrywką z choreografią walki powstała w ścisłej współpracy z ekipą filmową i zachowuje charakterystyczny styl potyczek „gun fu” znany z filmów, jednak fabuła gry jest rozwinięciem uniwersum serii. Gracze muszą szybko podejmować decyzje na podstawie taktycznej oceny sytuacji i wybrać odpowiedni ruch do wykonania.
Dzięki unikalnemu przedstawieniu strategicznej walki opartej na podejmowaniu szybkich decyzji, John Wick Hex oddaje ducha filmowych pojedynków taktycznych i zaciera granice między grami akcji a strategicznymi. Wybranie i wykonanie odpowiedniego ruchu będzie popychać fabułę naprzód (oryginalną historię stworzoną specjalnie na potrzeby gry), odblokowując nowe bronie, garnitury i lokalizacje. Zmiana broni powoduje zmianę taktyki stosowanej w rozgrywce i zmienia sposób gry. Trzeba uważać na każdy nabój i uwzględniać czas potrzebny na przeładowanie i użycie broni.
Poznaj nową, wyjątkową historię osadzoną przed wydarzeniami znanymi z filmów. John musi uratować Winstona i Charona z rąk niebezpiecznego przeciwnika, który pragnie odzyskać należne mu miejsce. W grze usłyszysz światowej klasy aktorów, Iana McShane'a i Lance'a Reddicka, którzy ponownie wcielają się w postaci znane z filmów. Dołącza do nich legendarny aktor głosowy Troy Baker, który podkłada głos tytułowemu złoczyńcy – Hexowi. W grze John Wick Hex zachowano klimat filmowej serii za sprawą wyjątkowej oprawy graficznej w stylu noir i ścieżki dźwiękowej stworzonej specjalnie na potrzeby tego tytułu przez cenionego kompozytora Austina Wintory'ego.

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
MAC OS
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny
Windows 10
System operacyjny
Windows 10
Procesor
Intel i3-6300 3.80Ghz
Procesor
3.1 GHz Intel Core i7
Karta graficzna
NVIDIA GTX 960/AMD Radeon R9 200
Karta graficzna
Dedykowana karta graficzna
Pamięć RAM
8 GB
Pamięć RAM
16 GB 2133 MHz LPDDR3
Wersje językowe
  • [Dźwięk]angielski
  • [Napisy]angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, portugalski (BR), koreański
RATING PENDING
®, TM & © 2019 Summit Entertainment, LLC. Wszystkie prawa zastrzeżone.