Journey to the Savage Planet
Journey to the Savage Planet

WITAJ W PROGRAMIE PIONIERÓW! Jako najnowszy rekrut Kindred Aerospace — czwartej najlepszej firmy zajmującej się badaniami kosmosu — Twoim zadaniem jest sprawdzenie, czy planeta ARY-26 nadaje się do zamieszkania przez ludzi. Może i nie masz doświadczenia i ekwipunku, ale… jakoś sobie poradzisz.

Witaj przygodo!

WITAJ W PROGRAMIE PIONIERÓW! Jako najnowszy rekrut Kindred Aerospace — czwartej najlepszej firmy zajmującej się badaniami kosmosu — Twoim zadaniem jest sprawdzenie, czy planeta ARY-26 nadaje się do zamieszkania przez ludzi. Może i nie masz doświadczenia ani ekwipunku, ale… powodzenia!
Twoją misją będzie:
• Gra ze znajomym — Graj w pojedynkę lub przez Internet ze znajomymi. Jeśli w ogóle jakichś masz…
• Eksploracja i katalogowanie fauny i flory. Od dziwnych sferycznych ptaków przez rośliny halucynogenne po „ropiejące kosmiczne otwory”. Postaraj się przeżyć.
• Koszty nie mają znaczenia* — Od firmy dostaniesz za darmo najnowocześniejsze narzędzia — takie jak pistolet laserowy, zestaw rakietowy i „sonda” — ale jeśli wciąż będzie Ci czegoś brakowało, dzięki drukarce 3D będziesz móc zamienić kosmiczne śmieci w kolejne słodziuteńkie przedmioty.
• Czy jesteś sam(-a)? — Bonusowe tajemnice! Ukończ badanie planety, aby odkryć jej wszystkie sekrety. Będziesz wiedzieć, że jesteś blisko końca, gdy usłyszysz słowa „ogórkowe szambo” i znajdziesz „ropiejący tyłek”.
Witaj przygodo!
*Koszty mają ogromne znaczenie.

Dodatki

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWin 7, 8, 10
System operacyjnyDo ustalenia
Karta graficznaNVIDIA GeForce GTX 660 | AMD Radeon HD 7950
Karta graficznaDo ustalenia
ProcesorIntel Core i5-750, 2,67 GHz
ProcesorDo ustalenia
Pamięć RAM4 GB
Pamięć RAMDo ustalenia
Dostępne miejsce na dyskuDo ustalenia
Dostępne miejsce na dyskuDo ustalenia
Wersja DirectX11
Wersja DirectXDo ustalenia
Wersje językowe
  • DŹWIĘK: angielski, francuski
  • NAPISY: angielskie, francuskie, włoskie, niemieckie, hiszpańskie, rosyjskie, portugalskie (Brazylia), chińskie (uproszczone), chińskie (tradycyjne), japońskie, koreańskie
© 2018 Typhoon Studios. Wszelkie prawa zastrzeżone. Journey to the Savage Planet i Typhoon Studios są znakami towarowymi należącymi do Typhoon Studios. 505 Games i logo 505 Games są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do 505 Games S.p.A oraz/lub do podmiotów stowarzyszonych. Wszelkie inne znaki towarowe oraz prawa autorskie należą do swoich właścicieli.