Knockout City™ — Wersja próbna
Knockout City™ — Wersja próbna

Dołącz do nas w Knockout City™ już dziś dzięki DARMOWEJ wersji próbnej z limitem poziomów*! Zbierz drużynę i walcz z rywalami na każdej mapie, z każdą piłką i na każdej playliście. Rzucaj, łap, podawaj, rób uniki i przebijaj się, żeby dominować w zbijaku!

Knockout City™ — Wersja próbna

Wypróbuj, zanim kupisz

Dołącz do rozróby podczas ograniczonej czasowo wersji próbnej Knockout City! Zbijaj z najlepszymi aż do limitu poziomu wersji próbnej dzięki przeróżnym rodzajom piłek, lokacjom i playlistom.

Szaleńcza zabawa

Rządź w mieście dzięki szybkim grom wieloosobowym zbijaka z niesamowitą mechaniką. Wzmacniaj swój atak przez doładowywanie piłki podaniami, celowanie w przeciwników różnymi wyspecjalizowanymi piłkami lub zwijanie się w kulę w dowolnym momencie, żeby mogli tobą rzucać towarzysze z drużyny!

Stwórz ekipę

Przygotuj się na odjechaną zabawę i zaciętą rywalizację w grach wieloosobowym dzięki płynnej grze międzyplatformowej! Wspólnie nokautujcie rywali w grach 3 na 3, 4 na 4 lub wszyscy przeciwko wszystkim. Podawajcie, rzucajcie i planujcie, by dominować jako drużyna!

Znajdź swój styl

Pokaż swój status i wyjątkowy wygląd dzięki stylizacjom dla zawodników oraz różnorodnym opcjom tworzenia postaci. Dostosuj swój wygląd, wyposażenie i nastawienie — od typu budowy ciała i fryzury przez własną lotnię i pojazd ekipy po animacje zwycięstwa, porażki i prowokacji.

Zmierz się z Knockout City

Walcz z innymi ekipami na dynamicznych mapach w całym mieście. Specjalne cechy każdej mapy sprawiają, że każda gra będzie intensywnym, zaskakującym doświadczeniem. Zbijak kwitnie w zaułkach z rurami pneumatycznymi, na dachach drapaczy chmur, na ruchliwych ulicach, a nawet w miejscowej burgerowni i na placach budowy. Kiedy robisz uniki przed piłkami, uważaj na jadące samochody, spady dachów, a nawet jedną czy dwie kule do rozbiórek.

Uderzająco świeże, a jednak znajome

Łatwo wskoczyć do gry dzięki znajomemu sterowaniu, ale w osiąganiu mistrzostwa kluczowy jest trening. W wyrównanej walce tylko najbardziej uzdolnieni zbijacze wyróżniają się z tłumu. Wykorzystaj swoją wiedzę, by opanować tajniki gry i wykonywać spektakularne nokauty.

Edycje

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
Wersja systemu WindowsWindows 10 (64-bitowy)
Wersja systemu WindowsWindows 10 (64-bitowy)
Procesor dla systemu WindowsIntel Core i3 6300, dwurdzeniowy z taktowaniem 3,8 GHz
Procesor dla systemu WindowsIntel Core i5-6600, czterordzeniowy z taktowaniem 3,3 GHz
Pamięć RAM dla systemu Windows8 GB
Pamięć RAM dla systemu Windows16 GB
Wolne miejsce na dysku dla systemu Windows15 GB
Inne uwagi dla systemu WindowsNvidia GeForce GTX 660
Inne uwagi dla systemu WindowsNvidia GeForce GTX 970
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański (Hiszpania) | Napisy: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański (Hiszpania), włoski, hiszpański (Ameryka Łacińska), portugalski (Brazylia), polski, rosyjski, japoński, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony), koreański
Holodolce kupione w Epic Games Store nie mogą zostać przekazane na konsole Xbox, PlayStation® ani Nintendo Switch™, ani nie mogą zostać na nich wykorzystane. *Ograniczona wersja próbna posiada limit 25 poziomów. Wersja próbna może ulec zmianie. Do gry wymagane są połączenie z Internetem, konto EA i akceptacja Umowy użytkownika EA (terms.ea.com/pl), a także instalacja aplikacji Origin (origin.com/pl-pl/about). Obowiązuje Ochrona danych osobowych i pliki cookie EA. Wersja próbna jest ograniczona do jednej kopii na jedno konto EA. **OBOWIĄZUJĄ WARUNKI I OGRANICZENIA. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOSTĘPNE SĄ POD ADRESEM www.ea.com/pl-pl/legal. © 2021 Velan Studio, Inc. EA oraz logo EA są znakami towarowymi Electronic Arts Inc. Znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli.