Kraken Academy
Kraken Academy

Poznawaj przyjaciół, uwalniaj dusze i postaraj się zapobiec końcowi świata! Witaj w Kraken Academy, iście gorączkowym śnie, który – z uwagi na przepisy – szkołą można nazwać tylko w przenośni. Połącz siły z magicznym krakenem, by zmodyfikować pętlę czasową i ocalić świat.

Informacje o Kraken Academy

To dopiero pierwszy dzień szkoły, a już musisz ocalić świat przed nieuchronną zagładą. Witaj w Kraken Academy.

Kraken Academy nie jest zwyczajną szkołą średnią. Na wydziale sztuki krążą duchy, plac zabaw okupują kultyści, a co gorsza, krokodyle pożerają dzieci.
Połącz siły z magicznym krakenem, aby poznać tożsamość diabolicznego geniusza Traitora. Wszyscy w szkole są podejrzani! Każda pętla czasowa przybliża Cię do ocalenia Kraken Academy.

Eksploruj i badaj

Chociaż ratowanie świata to zdecydowanie ważne zadanie, w wolnych chwilach możesz poświęcić czas różnorodnym rozrywkom. Eksploruj zakamarki kampusu podczas trzydniowej pętli czasowej i poznawaj codzienne życie nauczycieli oraz uczniów. Wbij na imprezę kostiumową, zostań detektywem i pomóż szkolnemu woźnemu w obaleniu przestępczego konsorcjum.

Dołącz do klubu

Kraken Academy dzieli się na cztery kluby: muzyczny, artystyczny, sportowy i teatralny.
🎸 Dołącz do klubu muzyki alternatywnej i zostań członkiem najbardziej awangardowego zespołu rockowego w szkole.
🎨 Wykaż się kreatywnością w klubie artystycznym i pochwal się swoimi pracami na wystawie.
🏅 Podejmuj wyzwania w klubie sportowym, aby zyskać miano niepokonanego wojownika.
🎭 Do klubu teatralnego należą same snoby, ale wrogów dobrze jest trzymać blisko siebie. Kto wie, może staniesz się gwiazdą ich następnego wymyślnego przedstawienia.
Na szczęście możesz dołączyć do każdego z klubów! Z pomocą magicznego amuletu w każdej pętli czasowej możesz dołączyć do innego klubu.

Wmieszaj się w tłum

W Kraken Academy spotkasz całą masę zwariowanych osobistości. W klubie muzycznym poznasz Vladimira, ultraprzystojnego głównego wokalistę, którego stale nękają rozhisteryzowane fanki, znerwicowaną basistkę Simonę, która zawsze nosi bluzę z kapturem i motywem żyrafy, a wszystkich dokoła darzy nienawiścią (Ciebie również), a także Broccoli Girl, perkusistkę o złamanym przez byłego sercu.
Na co czekasz? Załóż mundurek, chwyć magiczny amulet do podróżowania w czasie i zignoruj głosik w głowie, który twierdzi, że to beznadziejny pomysł!

Edycje

Dodatki

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 7
System operacyjnyWindows 7
ProcesorProcesor 1,2 GHz (Intel Core i5 lub nowszy)
Procesor64-bitowy
Pamięć1 GB
Pamięć1 GB
Wolne miejsce na dysku400 MB
Wolne miejsce na dysku400 MB
DirectXWersja 10
DirectXWersja 10
Karta graficznaZ obsługą DX10, DX11 i DX12.
Karta graficznaZ obsługą DX10, DX11 i DX12.
Wersje językowe
  • DŹWIĘK: angielski
  • NAPISY: angielski, chiński (uproszczony), francuski, niemiecki, japoński, rosyjski
© 2020 Happy Broccoli Games UG. Developed by Happy Broccoli Games. Published by Fellow Traveller®. Fellow Traveller is a registered trademark of Surprise Attack Proprietary Limited trading as Fellow Traveller Games. All rights reserved.