Layers of Fear 2

Layers of Fear 2 to pierwszoosobowy horror psychologiczny, skupiający się na fabule i eksploracji. Gracz wciela się w hollywoodzkiego aktora, który na prośbę enigmatycznego reżysera przyjmuje główną rolą w filmie kręconym na pokładzie transatlantyckiego liniowca.

Informacje o Layers of Fear 2

Deweloper
Bloober Team SA
Wydawca
Gun Media
Data wydania
Tagi
Niezależne
Horror
W stylu baśni
Oceny
Platforma
Windows

Layers of Fear 2

Wszystkie kamery skierowane są na Ciebie — na sam środek sceny. Nie tylko wcielasz się w rolę postaci. Ta postać to Ty. Tej roli nie może zagrać nikt inny. Napisano ją tylko dla Ciebie. Otacza Cię cisza. Żadnych krzyków reżysera, żadnych poleceń. Nikt nie każe Ci „stać się wersją siebie”. Targa Tobą żądza grania, ale w scenariuszu nie znajdujesz żadnych słów.
Twoja przeszłość uczyniła Cię tym, kim jesteś. Zmusiła Cię do wykształcenia umiejętności niezbędnych do osiągnięcia aktorskiego mistrzostwa. Ta sama przeszłość odcisnęła na Tobie głębokie piętno — blizny niewidoczne dla świata, skrywane pod powierzchnią skóry tak głęboko, że stały się nierozpoznawalne. Próbujesz odegnać te wspomnienia, ale wydarzenia pchają Cię w stronę postaci — a raczej istoty — której rolę masz odegrać.
Stoisz samotnie w blasku reflektorów. Otacza Cię ciemność. Poza biciem własnego serca słyszysz tylko odległy huk fal rozbijających się o kadłub statku i pracę kamer skierowanych w Twoją stronę, próbujących zachować tę chwilę dla wieczności.
Jakiś głos narasta w oddali, jest głęboki i władczy. Graj.
Jaką rolę odegrasz?

Cechy gry

— Eksploracja motywowana fabułą — opowieść zmusi Cię do odkrywania świata. Poznaj swoją przeszłość i dowiedz się, czemu to akurat Ciebie wybrano do roli w tym filmie.
— Horror psychologiczny — czy to tylko część filmu? A może Twoje wspomnienia wpędzają Cię w obłęd? Nawet pozornie błahe wydarzenie może zmienić otaczający Cię świat — sam musisz zdecydować, co jest prawdziwe, a co nie.
— Sceneria transatlantyckiego liniowca — schodź coraz głębiej i zwiedzaj kolejne pokłady zaadaptowane na filmowy plan. Każdy następny będzie coraz bardziej niesamowity i przerażający.
— Muzyka klasyczna w tonacji grozy — oryginalna ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Arkadiusza Reikowskiego w wykonaniu Sofijskiej Orkiestry Sesyjnej pod batutą George'a Strezova.

Opis dotyczący treści dla dorosłych

Gra może zawierać elementy, które nie są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych, lub mogą nie być stosowne do wyświetlania w pracy. Zawiera dużo przerażających treści, trochę przemocy i zawartość przeznaczoną dla dorosłych.

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny
Windows 7
System operacyjny
Windows 10
Procesor
Intel Core i5-3470 (z 3,2 GHz) / AMD A8-7600 (z 3,1 GHz)
Procesor
Intel Core i5-6500 (z 3,2 GHz) / AMD Ryzen 5 1600
Pamięć RAM
5 GB
Pamięć RAM
8 GB
Wolne miejsce na dysku
14 GB
Wolne miejsce na dysku
14 GB
Wersja Direct X
11
Wersja Direct X
11
Karta graficzna
GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 265
Karta graficzna
GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 590
Inne
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
Inne
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski
  • Napisy: angielskie, francuskie, niemieckie, włoskie, hiszpańskie (Hiszpania), polskie, portugalskie (Brazylia), rosyjskie, japońskie
© Gun Media Holdings, Inc. All Rights Reserved. Gun Media™ and the Gun Media™ logo are trademarks of Gun Media Holdings, Inc. Bloober Team, the Bloober Team logo, Layers of Fear 2 and Layers of Fear 2 logo are trademarks of Bloober Team S.A. All other trademarks are the property of their respective owners.Polityka prywatności