Marvel's Guardians of the Galaxy
Marvel's Guardians of the Galaxy

Jesteś Star-Lordem. Los galaktyki i Strażników spoczywa w Twoich rękach. Czas pokazać wszechświatowi, na co Cię stać. Dasz radę! Chyba.

Pakiet kostiumów Strażników z przeszłości

Kup grę „Marvel: Strażnicy Galaktyki” w przedsprzedaży, aby zyskać wczesny dostęp do pakietu strojów Strażników z przeszłości. Dzięki niemu natychmiast otrzymasz po jednym stroju dla każdego Strażnika będącym wierną interpretacją ich najbardziej znanych stylizacji z komiksów Marvela.
W skład tego pakietu wchodzą następujące stroje:
  • Zespołowy Lord (Star-Lord),
  • Czarny Wir (Gamora),
  • Imperatyw Thanosa (Drax),
  • Debeściak (Rocket),
  • Palownik (Groot).
Odpal odrzutówki Star-Lorda i rusz w szaloną podróż przez kosmos w tej trzecioosobowej przygodowej grze akcji będącej zupełnie nową odsłoną przygód Strażników Galaktyki Marvela. Z nieprzewidywalnymi Strażnikami u boku bierz udział w kolejnych wybuchowych potyczkach, w których nowe i znane postacie Marvela uwikłane w galaktyczny konflikt walczą o losy wszechświata. Dasz radę! Chyba.

STAŃ NA CZELE STRAŻNIKÓW GALAKTYKI

Wcielasz się w Star-Lorda, którego śmiały, nieuznający żadnych granic styl walki daje Ci do dyspozycji pistolety żywiołów, kopnięcia napędzane odrzutowymi butami czy zespołowe ataki. Ze Strażnikami walczącymi u Twojego boku decyduj o przebiegu starć i obezwładniaj przeciwników popisowymi atakami. Konsekwencje Twoich działań podejmowanych w trakcie galaktycznej podróży wahać się będą od żartobliwych po wręcz niespodziewane.

ZUPEŁNIE NOWA OPOWIEŚĆ

Twoja nowo utworzona grupa odmieńców wyrusza, by uratować wszechświat w tej świeżej, a jednocześnie wiernej oryginałowi odsłonie przygód Strażników Galaktyki. Nieoczekiwanie zapoczątkowujesz serię katastrofalnych wydarzeń, które prowadzą do szalonej podróży przez światy zamieszkane przez znane i oryginalne postacie Marvela. Podgłośnij gwiazdorską składankę z lat 80. i przygotuj się do akcji.

OD ODMIEŃCÓW DO SUPERBOHATERÓW

Tylko Ty sprawiasz, że Strażnicy trzymają się razem, więc musisz szybko podszkolić się z bycia przywódcą. Z tą niecodzienną aproksymacją rodziny u boku czekają Cię zarówno śmiech, jak i łzy, gdy razem ruszycie w kosmiczną podróż. Niezależnie od tego, co szykuje los, jedno jest pewne – będzie wybuchowo.

DODATEK DO WERSJI CYFROWEJ

Kupno cyfrowej wersji gry odblokuje wczesny dostęp do stroju Społecznego Lorda dla Star-Lorda.

Edycje

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnydo potwierdzenia
System operacyjnydo potwierdzenia
Procesordo potwierdzenia
Procesordo potwierdzenia
Pamięćdo potwierdzenia
Pamięćdo potwierdzenia
Loginy
Wymaga konta Epic Games
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański (Hiszpania), rosyjski, portugalski (Brazylia), polski, japoński
  • Napisy: angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański (Hiszpania), portugalski (Brazylia), rosyjski, japoński, arabski, koreański, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony)
© 2021 MARVEL. Developed by Eidos Montréal. EIDOS, EIDOS MONTRÉAL, SQUARE ENIX and the SQUARE ENIX logo are registered trademarks or trademarks of the Square Enix group of companies.