Edycja Deluxe
Edycja Deluxe

Jesteś Star-Lordem. Los galaktyki i Strażników spoczywa w Twoich rękach. Czas pokazać wszechświatowi, na co Cię stać. Dasz radę! Chyba.

„Marvel: Strażnicy Galaktyki” – Cyfrowa Edycja Deluxe

Kup grę „Marvel: Strażnicy Galaktyki” w przedsprzedaży, aby zyskać wczesny dostęp do pakietu strojów Strażników z przeszłości. Dzięki niemu natychmiast otrzymasz po jednym stroju dla każdego Strażnika będącym wierną interpretacją ich najbardziej znanych stylizacji z komiksów Marvela.

W skład tego pakietu wchodzą następujące stroje:

 • Zespołowy Lord (Star-Lord),
 • Czarny Wir (Gamora),
 • Imperatyw Thanosa (Drax),
 • Debeściak (Rocket),
 • Palownik (Groot).

W skład Cyfrowej Edycji Deluxe wchodzi:

 • gra „Marvel: Strażnicy Galaktyki”,
 • strój Słonecznego Lorda dla Star-Lorda (wczesny dostęp),
 • strój Miejskiego Lorda dla Star-Lorda (wczesny dostęp),
 • Marvel: Strażnicy Galaktyki: Hity” – oryginalna ścieżka dźwiękowa gry (wersja cyfrowa),
 • Marvel: Strażnicy Galaktyki – grafiki z gry” – minialbum graficzny (wersja cyfrowa).
Odpal odrzutówki Star-Lorda i rusz w szaloną podróż przez kosmos w tej trzecioosobowej przygodowej grze akcji będącej zupełnie nową odsłoną przygód Strażników Galaktyki Marvela. Z nieprzewidywalnymi Strażnikami u boku bierz udział w kolejnych wybuchowych potyczkach, w których nowe i znane postacie Marvela uwikłane w galaktyczny konflikt walczą o losy wszechświata. Dasz radę! Chyba.

ZUPEŁNIE NOWA OPOWIEŚĆ

Twoja nowo utworzona grupa odmieńców wyrusza, by uratować wszechświat w tej świeżej, a jednocześnie wiernej oryginałowi odsłonie przygód Strażników Galaktyki. Nieoczekiwanie zapoczątkowujesz serię katastrofalnych wydarzeń, które prowadzą do szalonej podróży przez światy zamieszkane przez znane i oryginalne postacie Marvela. Podgłośnij gwiazdorską składankę z lat 80. i przygotuj się do akcji.

OD ODMIEŃCÓW DO SUPERBOHATERÓW

Tylko Ty sprawiasz, że Strażnicy trzymają się razem, więc musisz szybko podszkolić się z bycia przywódcą. Z tą niecodzienną aproksymacją rodziny u boku czekają Cię zarówno śmiech, jak i łzy, gdy razem ruszycie w kosmiczną podróż. Niezależnie od tego, co szykuje los, jedno jest pewne – będzie wybuchowo.

DODATEK DO WERSJI CYFROWEJ

Kupno cyfrowej wersji gry odblokuje wczesny dostęp do stroju Społecznego Lorda dla Star-Lorda.

Edycje

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnydo potwierdzenia
System operacyjnydo potwierdzenia
Procesordo potwierdzenia
Procesordo potwierdzenia
Pamięćdo potwierdzenia
Pamięćdo potwierdzenia
Loginy
Wymaga konta Epic Games
Wersje językowe
 • Dźwięk: angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański (Hiszpania), rosyjski, portugalski (Brazylia), polski, japoński
 • Napisy: angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański (Hiszpania), portugalski (Brazylia), rosyjski, japoński, arabski, koreański, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony)
© 2021 MARVEL. Developed by Eidos Montréal. EIDOS, EIDOS MONTRÉAL, SQUARE ENIX and the SQUARE ENIX logo are registered trademarks or trademarks of the Square Enix group of companies.