Marvel's Midnight Suns
Marvel's Midnight Suns

Staw czoła mroczniejszej stronie uniwersum Marvela w nowej, taktycznej grze RPG, w której pojawią się takie postaci jak Iron Man, Wolverine, Kapitan Ameryka, Ghost Rider, Blade i inni.

Marvel's Midnight Suns – Edycja Standardowa

Marvel's Midnight Suns to nowa, taktyczna gra RPG osadzona w mroczniejszej części uniwersum Marvela. Połącz siły z ikonicznymi bohaterami i u boku takich postaci jak Iron Man, Wolverine, Ghost Rider i Blade walcz z siłami ciemności. Powstrzymaj Lilith, Matkę Demonów, od wskrzeszenia swojego mistrza i sprowadzenia na świat zagłady.
Postawieni pod ścianą, najpotężniejsi herosi na świecie jednoczą siły z Północnymi Słońcami – Ghost Riderem, Bladem, Magik i Nico Minoru. Wspólnie podejmują desperacką próbę wskrzeszenia legendarnej postaci o imieniu Hunter, jedynej nadziei ludzkości, aby zapobiec zagładzie. Wcielisz się w Huntera, aby skrzyknąć oddział, zdobyć ich zaufanie i poprowadzić do najtrudniejszej bitwy, jaką kiedykolwiek przyszło im stoczyć.

PRZYGODA W ŚWIECIE MARVELA.

Jesteś Hunter, pierwszy w pełni konfigurowalny oryginalny bohater w uniwersum Marvela. Poprowadź do walki drużynę legendarnych bohaterów wywodzących się m.in. z Avengersów, X-Menów, Runaways i innych grup, personalizując zdolności i styl gry swojego oddziału.

POZNAJ MROCZNIEJSZĄ STRONĘ MARVELA.

Staw czoła demonicznym siłom Lilith i poznaj wciągającą historię osobistą, która przeniesie znanych bohaterów do nieznanego świata pełnego mistycznych i nadnaturalnych właściwości.

ŻYJ POŚRÓD LEGEND.

Zobacz bohaterów w nowym świetle i odblokuj dodatkowe zdolności, rozwijając poza polem walki relacje i wzmacniając więzi. Dowiedz się, co kryją zakamarki opactwa, waszej mistycznej tajnej bazy, eksplorując wspólnie z towarzyszami okolicę i odkrywając ukryte wewnątrz tajemnice.

WALCZ I MYŚL JAK SUPERBOHATER.

Sprzymierz się z innymi bohaterami, dokonaj oceny taktycznej pola walki i strategicznie wykorzystaj niszczycielskie ataki specjalne przeciwko siłom ciemności.

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyDo potwierdzenia
System operacyjnyDo potwierdzenia
ProcesorDo potwierdzenia
ProcesorDo potwierdzenia
PamięćDo potwierdzenia
PamięćDo potwierdzenia
Wolne miejsce na dyskuDo potwierdzenia
Wolne miejsce na dyskuDo potwierdzenia
Wersja DirectXDo potwierdzenia
Wersja DirectXDo potwierdzenia
Karta graficznaDo potwierdzenia
Karta graficznaDo potwierdzenia
©2021 MARVEL ©2021 Take-Two Interactive Software, Inc., 2K, Firaxis Games and their respective logos are all trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. All other marks and trademarks are the property of their respective owners. All rights reserved. Użytkowanie niniejszego produktu wymaga zaakceptowania warunków umowy licencyjnej użytkownika końcowego, dostarczonej przez podmiot zewnętrzny: http://www.take2games.com/eula/