Metro Exodus

Metro Exodus to wyprodukowana przez studio 4A Games epicka pierwszoosobowa fabularna strzelanka, w której walka na śmierć i życie oraz skradanie się łączą się z eksploracją i horrorem surwiwalowym. Wkrocz do jednego z najbardziej wciągających światów, jakie kiedykolwiek stworzono...

Informacje o Metro Exodus

Deweloper
4A Games
Wydawca
Deep Silver
Data wydania
Tagi
Dla jednego gracza
FPS
Strzelanki
MATURE 17+
Platforma
Windows

Metro Exodus

Metro Exodus to wyprodukowana przez studio 4A Games epicka pierwszoosobowa fabularna strzelanka, w której walka na śmierć i życie oraz skradanie się łączą się z eksploracją i horrorem surwiwalowym. Wkrocz do jednego z najbardziej wciągających światów, jakie kiedykolwiek stworzono!
Ucieknij z ruin opuszczonej Moskwy i wyrusz w niesamowitą podróż przez postapokaliptyczną Rosję. Przemierz cały kontynent i przeżyj największą przygodę w uniwersum Metro, jaka do tej pory powstała.
Przemierzaj dzikie ostępy na terenie Rosji przez rozległe, nieliniowe poziomy i stań się częścią ekscytującej historii rozgrywającej się w ciągu całego roku – od wiosny, przez lato i jesień, aż po mroźne szpony zimy nuklearnej.
Zawiera DRM firmy zewnętrznej – technologię antyingerencyjną Denuvo

Edycje

Edycja Standard
Edycja
Edycja Standard
Ucieknij ze zniszczonego metra w Moskwie i wyrusz w niesamowitą podróż przez postapokaliptyczne dzikie tereny Rosji, przemierzając cały kontynent. Przemierzaj rozległe, nieliniowe poziomy w dowolny sposób i daj się porwać wciągającej, surwiwalowej rozgrywce. Stań się częścią ekscytującej historii rozgrywającej się w ciągu całego roku w największej przygodzie w uniwersum Metro.
Bieżąca strona
Edycja Gold
Edycja
Edycja Gold
Edycja Gold obejmuje grę podstawową oraz rozszerzenie Metro Exodus – Przepustka sezonowa. Dzięki Metro Exodus – Przepustka sezonowa przeżyjesz całkowicie nowe przygody w postapokaliptycznych dzikich ostępach Rosji. Zawartość wydania nie została jeszcze do końca ustalona, ale przygotuj się na godziny wciągającej i pełnej akcji jednoosobowej rozgrywki fabularnej najwyższej jakości!
Dowiedz się więcej

Dodatki

Metro Exodus – Sam's Story
Dodatek
Metro Exodus – Sam's Story
Przemierzając rozległe pozostałości Władywostoku, gracze odbędą zupełnie nową podróż przez pustkowia postapokaliptycznej Rosji.
Dowiedz się więcej
Metro Exodus – Przepustka sezonowa
Dodatek
Metro Exodus – Przepustka sezonowa
Przepustka sezonowa do Metro Exodus będzie zawierać dwa najważniejsze fabularne dodatki DLC do gry, nawiązujące do najnowszych wydarzeń z uniwersum Metro. Zamiast w Artema gracz będzie mógł wcielić się w zupełnie nową postać – jednego ze zwiadowców z Zakonu Spartan i jedynego Amerykanina na pokładzie Aurory, Sama.
Dowiedz się więcej
Metro Exodus – The Two Colonels
Dodatek
Metro Exodus – The Two Colonels
W Metro Exodus – The Two Colonels gracze śledzą podróż Chlebnikowa podczas ostatnich dni życia w Nowosybirsku, odtworzoną przez Millera rok później
Dowiedz się więcej

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny
Win10 RS5 (kompilacja 1809) lub nowszy | Win 8.1, wymagana kompilacja 9600 | Win 8, wymagana kompilacja 9200 | Win 7, wymagany SP1
System operacyjny
Win10 RS5 (kompilacja 1809) lub nowszy | Win 8.1, wymagana kompilacja 9600 | Win 8, wymagana kompilacja 9200 | Win 7, wymagany SP1
Procesor
INTEL CORE I5-4440 lub jego odpowiednik
Procesor
INTEL CORE I7-4770K lub jego odpowiednik
Pamięć RAM
8 GB
Pamięć RAM
8 GB
Karta graficzna
GEFORCE GTX 670 | GEFORCE GTX 1050 | AMD RADEON HD 7870
Karta graficzna
GEFORCE GTX 1070 | GEFORCE RTX 2060 | AMD RX VEGA 56
Pamięć VRAM
2 GB
Pamięć VRAM
8 GB
DIRECT X
11 | 12
DIRECT X
12
Wersje językowe
  • angielski
  • hiszpański
  • francuski
  • niemiecki
  • włoski
  • rosyjski
  • ukraiński
  • Napisy: czeskie, polskie, portugalskie, koreańskie, chińskie (uproszczone), chińskie (tradycyjne)
MATURE 17+
© 2019. Opublikowane przez Deep Silver, oddział spółki Koch Media GmbH, Austria. Deep Silver i logotypy są znakami towarowymi Koch Media GmbH. Stworzone przez 4A Games. 4A Games Limited i logotyp są znakami towarowymi 4A Games Limited. Gra Metro Exodus zainspirowana została światowym bestsellerem METRO 2035 Dmitrija Głuchowskiego. W animacji twarzy wykorzystano technologię FaceFX (C) 2002–2018, OC3 Entertainment, Inc. i odpowiedni licencjodawcy. Wszystkie prawa zastrzeżone. W animacji ruchów agentów wykorzystano technologię PathEngine™ – www.pathengine.com. Copyright © 2002-2018 PathEngine. Technologie PhysX i NVAPI zapewnione przez NVIDIA. Technologie Hairworks, Ansel, Shadowplay Highlights i Optix zapewnione przez NVIDIA GameWorks od NVIDIA. PhysX © 2002–2016 NVIDIA Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. NVIDIA, logo NVIDIA, PhysX i logo PhysX są zastrzeżonymi znakami towarowymi i/lub znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych krajach i są używane na podstawie licencji. Oprogramowanie zawiera kod Autodesk® FBX® opracowany przez Autodesk, Inc. Copyright 2014 Autodesk, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Oprogramowanie częściowo wykorzystuje technologię SpeedTree® (©2018 Interactive Data Visualization, Inc.). SpeedTree® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Interactive Data Visualization, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Pozostałe znaki towarowe, prawa własności i logo należą do ich prawnych właścicieli. Wszystkie prawa zastrzeżone.