Gra zawiera treści, które są odpowiednie dla graczy w wieku ​pow. 18 lat

Mutant Year Zero Seed of Evil
Mutant Year Zero Seed of Evil

Kontynuuj główny wątek gry Mutant Year Zero: Road to Eden i ciesz się godzinami nowej rozgrywki. Włącz do drużyny szperaczy doświadczonego łosia Wielkiego Khana. Wspólnie z Duksem, Borminem, Selmą i resztą przygotuj się na starcie z nowym zagrożeniem. Seed of Evil zawiera mnó...

Mutant Year Zero Seed of Evil

Seed of Evil to rozszerzenie do nagradzanej taktycznej gry przygodowej Mutant Year Zero: Road to Eden. Jego fabuła jest kontynuacją oryginalnej gry. Na graczy czeka jeszcze więcej zabawy, nowe lokalizacje i nowy grywalny bohater!
Kontynuuj główny wątek fabularny i odkryj nową zawartość, która zapewni ci wiele godzin rozgrywki. Włącz do drużyny szperaczy prawdziwego weterana – łosia Wielkiego Khana. Wspólnie z Duksem, Borminem, Selmą i resztą przygotuj się na starcie z nowym zagrożeniem.
W rozszerzeniu Seed of Evil musisz rozwiązać zagadkę potężnych, złowieszczych korzeni, które opanowały Arkę. Odkryj wielkie mapy, walcz z nowymi wrogami, ulepszaj mutacje i zdobądź niesamowity sprzęt. Pokonaj złoczyńców, którzy usiłują na nowo przejąć utracony teren, i zmierz się z nowym, perfidnym przeciwnikiem.
Sugerujemy ukończenie głównego wątku Road to Eden, zanim rozpoczniesz Seed of Evil, ze względu na spoilery oraz poziom przeciwników w nowej zawartości.

Kontynuuj główny wątek

Przekonaj się, jak potoczyła się historia po zakończeniu Mutant Year Zero: Road to Eden. Wkrocz w nową rzeczywistość z Borminem, Duksem, Prippem i pozostałymi mieszkańcami Arki. Jak poradzą sobie ze wszystkim, czego się dowiedzieli?

Nowy mutant: Wielki Khan

Możesz teraz dodać łosia Wielkiego Khana do swojej drużyny mutantów. To doświadczony szperacz, która od dawna samotnie przemierza Strefę. Jest specem od trafień krytycznych, a także wyjątkowych mutacji, takich jak Łupnięcie w ziemię i Ognisty rzyg. Dzięki nim świetnie sobie radzi z grupami wrogów.

Zmierz się z nowym zagrożeniem

W Arce dzieje się coś dziwnego – oplotły ją tajemnicze korzenie, a wielu mieszkańców zmieniło się nie do poznania. Nawet ghule ze Strefy są zagrożone. Tylko ty i twoja drużyna szperaczy możecie wszystko naprostować!

Spędź wiele godzin z nową zawartością

Walcz z nowymi wrogami w Sali Elektrycznych Trumien i Mauzoleum Przedmieścia. W ramach nowego wątku w Seed of Evil czeka cię mnóstwo wyzwań i brutalnych potyczek. Modyfikuj taktykę, gdy przyjdzie ci walczyć z nieznanymi dotąd przeciwnikami.

Ulepsz mutacje

Zyskaj więcej siły dzięki ulepszeniu Wieprznięcia do Niedźwiedziego ciosu. Zamień Trupojada na Trupożera, aby odzyskiwać PZ, nie zużywając przy tym PA. Ulepsz Skrzydła ćmy Duksa do Skrzydeł snajpera i nie przejmuj się więcej karą do zasięgu.

Odzyskaj utracone terytorium

Odwiedź ponownie Włócznię Niebios i Morskich tytanów. W miejscach, które udało ci się oczyścić z przeciwników, znów roi się od ghuli i botów policyjnych. Nigdy dotąd nie były takie potężne!

Oceny

IGN
przez Mike Epstein
7.9 / 10
“In changing the interplay between stealth and combat, Mutant Year Zero spins an interesting and intense new perspective on turn-based tactics that pushes you to get the most out of every move you make.”
PC Gamer
przez Alex Wiltshire
81 / 100
“Mutant Year Zero is a tense, absorbing and atmospheric new member of the XCOM family.”
GameSpot
przez David Wildgoose
9 / 10
“An emphasis on stealth, scouting, and ambushing give Mutant Year Zero's tactical combat a thrilling spin.”
Recenzje od OpenCritic

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
System operacyjnyWindows 7 64-bitowy / Windows 8 64-bitowy / Windows 10 64-bitowy
ProcesorIntel Core i5-760 / AMD Phenom II X4 965
Pamięć RAM6 GB
Karta graficznaNVidia GTX 580 / AMD Radeon HD 7870
Direct XWersja 11
Wolne miejsce na dysku8 GB
Wersje językowe
  • angielski, hiszpański, francuski, włoski, niemiecki, chiński (uproszczony), polski, portugalski (Brazylia), portugalski, rosyjski
© 2018 „Mutant: Year Zero” jest zastrzeżonym znakiem towarowym spółki Game Ark, LLC. Powiązane logo, znaki, nazwy i charakterystyczne wizerunki są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi spółki Game Ark, LLC. Funcom® i Bearded Ladies™ są autoryzowanymi użytkownikami. © 2018 Funcom Oslo A/S. Wszelkie prawa zastrzeżone. Funcom® jest zastrzeżonym znakiem towarowym spółki Funcom Oslo A/S.