Mutant Year Zero

Dodatek

Seed of Evil

Kontynuuj główny wątek gry Mutant Year Zero: Road to Eden i ciesz się godzinami nowej rozgrywki. Włącz do drużyny szperaczy doświadczonego łosia Wielkiego Khana. Wspólnie z Duksem, Borminem, Selmą i resztą przygotuj się na starcie z nowym zagrożeniem.
14,99 USD

Informacje o Mutant Year Zero

Deweloper
The Bearded Ladies
Wydawca
Funcom
Data wydania
Tagi
RPG
DLA DOROSŁYCH 17+
Platforma
Windows

Mutant Year Zero: Seed of Evil — DLC

Seed of Evil to rozszerzenie do nagradzanej taktycznej gry przygodowej Mutant Year Zero: Road to Eden. Jego fabuła jest kontynuacją oryginalnej gry. Na graczy czeka jeszcze więcej zabawy, nowe lokalizacje i nowy grywalny bohater!
Kontynuuj główny wątek fabularny i odkryj nową zawartość, która zapewni ci wiele godzin rozgrywki. Włącz do drużyny szperaczy prawdziwego weterana – łosia Wielkiego Khana. Wspólnie z Duksem, Borminem, Selmą i resztą przygotuj się na starcie z nowym zagrożeniem.
W rozszerzeniu Seed of Evil musisz rozwiązać zagadkę potężnych, złowieszczych korzeni, które opanowały Arkę. Odkryj wielkie mapy, walcz z nowymi wrogami, ulepszaj mutacje i zdobądź niesamowity sprzęt. Pokonaj złoczyńców, którzy usiłują na nowo przejąć utracony teren, i zmierz się z nowym, perfidnym przeciwnikiem.
Sugerujemy ukończenie głównego wątku Road to Eden, zanim rozpoczniesz Seed of Evil, ze względu na spoilery oraz poziom przeciwników w nowej zawartości.

Kontynuuj główny wątek

Przekonaj się, jak potoczyła się historia po zakończeniu Mutant Year Zero: Road to Eden. Wkrocz w nową rzeczywistość z Borminem, Duksem, Prippem i pozostałymi mieszkańcami Arki. Jak poradzą sobie ze wszystkim, czego się dowiedzieli?

Nowy mutant: Wielki Khan

Możesz teraz dodać łosia Wielkiego Khana do swojej drużyny mutantów. To doświadczony szperacz, która od dawna samotnie przemierza Strefę. Jest specem od trafień krytycznych, a także wyjątkowych mutacji, takich jak Łupnięcie w ziemię i Ognisty rzyg. Dzięki nim świetnie sobie radzi z grupami wrogów.

Zmierz się z nowym zagrożeniem

W Arce dzieje się coś dziwnego – oplotły ją tajemnicze korzenie, a wielu mieszkańców zmieniło się nie do poznania. Nawet ghule ze Strefy są zagrożone. Tylko ty i twoja drużyna szperaczy możecie wszystko naprostować!

Spędź wiele godzin z nową zawartością

Walcz z nowymi wrogami w Sali Elektrycznych Trumien i Mauzoleum Przedmieścia. W ramach nowego wątku w Seed of Evil czeka cię mnóstwo wyzwań i brutalnych potyczek. Modyfikuj taktykę, gdy przyjdzie ci walczyć z nieznanymi dotąd przeciwnikami.

Ulepsz mutacje

Zyskaj więcej siły dzięki ulepszeniu Wieprznięcia do Niedźwiedziego ciosu. Zamień Trupojada na Trupożera, aby odzyskiwać PZ, nie zużywając przy tym PA. Ulepsz Skrzydła ćmy Duksa do Skrzydeł snajpera i nie przejmuj się więcej karą do zasięgu.

Odzyskaj utracone terytorium

Odwiedź ponownie Włócznię Niebios i Morskich tytanów. W miejscach, które udało ci się oczyścić z przeciwników, znów roi się od ghuli i botów policyjnych. Nigdy dotąd nie były takie potężne!

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
System operacyjny
Windows 7 64-bitowy / Windows 8 64-bitowy / Windows 10 64-bitowy
Procesor
Intel Core i5-760 / AMD Phenom II X4 965
Pamięć RAM
6 GB
Karta graficzna
NVidia GTX 580 / AMD Radeon HD 7870
Direct X
Wersja 11
Wolne miejsce na dysku
8 GB
Wersje językowe
  • angielski, hiszpański, francuski, włoski, niemiecki, chiński (uproszczony), polski, portugalski (Brazylia), portugalski, rosyjski
DLA DOROSŁYCH 17+
© 2018 „Mutant: Year Zero” jest zastrzeżonym znakiem towarowym spółki Game Ark, LLC. Powiązane logo, znaki, nazwy i charakterystyczne wizerunki są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi spółki Game Ark, LLC. Funcom® i Bearded Ladies™ są autoryzowanymi użytkownikami. © 2018 Funcom Oslo A/S. Wszelkie prawa zastrzeżone. Funcom® jest zastrzeżonym znakiem towarowym spółki Funcom Oslo A/S.Polityka prywatności