No Longer Home: Farewell Edition
No Longer Home: Farewell Edition

Edycja The Farewell Edition zawiera grę No Longer Home i jej ścieżki dźwiękowe. Doświadcz życia Bo i Ao, poznając ich marzenia, frustracje i obawy. Przywitaj magię codzienności, którą przeplatają niezwykłe chwile.

Edycja The Farewell Edition zawiera grę No Longer Home i jej ścieżki dźwiękowe

O grze No Longer Home

No Longer Home to gra poświęcona umiejętności odpuszczania w momencie, gdy nasze życie zmienia się z powodów, na które nie mamy wpływu. Doświadcz życia Bo i Ao, poznając ich marzenia, frustracje oraz obawy. Przywitaj magię codzienności, którą przeplatają niezwykłe chwile.

O ścieżce dźwiękowej No Longer Home

Zaaranżowana kompozycja nastrojowych dźwięków syntetycznych i analogowych, które przeplatają wyraziste partie instrumentalne, prowadzi słuchacza przez wnętrze mieszkania i uzupełnia animowane sekwencje gry.
Oficjalna ścieżka dźwiękowa gry No Longer Home została skomponowana i wyprodukowana przez Eli Rainsberry (A Monster's Expedition, Bird Alone, Wilmot's Warehouse). W realizacji udział brali muzyk sesyjny Derek Daley i zespół Paws Menu, który skomponował muzykę do Friary Road, prequelu gry.

O ścieżce dźwiękowej Friary Road

Oficjalna ścieżka dźwiękowa gry Friary Road, prequelu No Longer Home, została skomponowana i wyprodukowana przez Paws Menu.

Edycje