PHANTASY STAR ONLINE 2

PSO2 zawiera rewolucyjne elementy rozgrywki, takie jak niekończące się przygody, system „Hybrid Custom Action” i niespotykane dotąd możliwości dostosowywania postaci. Już dziś zostań agentem ARKS!

Informacje o PHANTASY STAR ONLINE 2

Deweloper
SEGA Corporation
Wydawca
SEGA Corporation
Dostępna
2021
Tagi
RPG
Akcja
Tryb wieloosobowy
MATURE 17+
Platforma
Windows

PHANTASY STAR ONLINE 2

Długo wyczekiwana gra online RPG w modelu free-to-play Phantasy Star Online 2 jest już dostępna!

WITAJ W SZEREGACH ORACLE FLEET

Jesteś agentem ARKS — członkiem elitarnej grupy zadaniowej zajmującej się badaniem nieprzyjaznych planet w poszukiwaniu oznak mrocznego spaczenia zwanego Falspawn. Połącz siły z sojusznikami z czterech różnych ras oraz wybierz jedną z dziewięciu klas — każda z unikalnymi broniami i specjalnymi umiejętnościami — i wyrusz ze znajomymi na niekończące się, pełne wyzwań misje!

NIEZRÓWNANE RPG AKCJI ONLINE

Poznaj najbardziej responsywny dynamiczny system walki w historii internetowych gier RPG. Dzięki możliwości dostosowywania ataków i umiejętności, walka w PSO2 zachęca graczy do kreatywnego podejścia do strategii prowadzenia walki. Precyzja i umiejętności decydują o wyniku każdej potyczki, a osiemnaście rodzajów broni do wyboru sprawia, że nigdy nie będziesz musieć ograniczać się do jednego stylu gry.

ROZBUDOWANY KREATOR POSTACI

Odkryj jeden z najpotężniejszych kreatorów postaci, jaki kiedykolwiek powstał. Oferujące cztery rasy do wyboru dostosowanie wyglądu agenta ARKS to dopiero początek. Dostępny w PSO2 i stale powiększający się katalog możliwych do zmodyfikowania akcesoriów oraz pozwalających się łączyć czy dopasowywać warstwowych strojów, daje niezliczone możliwości, ograniczone jedynie zasięgiem Twojej wyobraźni.

MODEL FREE-TO-PLAY

Pobierz i graj za darmo. Doświadcz wszystkiego, co Phantasy Star Online 2 ma do zaoferowania, bez limitu poziomu czy zablokowanej zawartości fabularnej. Niekończąca się przygoda czeka na Ciebie!
・Podstawowa wersja gry jest dostępna za darmo, jednak istnieje pewnego rodzaju zawartość dodatkowa, którą można dokupić.

Dodatki

3000AC Exchange Ticket
Dodatek
3000AC Exchange Ticket
Oto bilet wymiany („Exchange Ticket”) na 3000 sztuk ekskluzywnej waluty ArksCash (AC) w grze Phantasy Star Online 2. ・Kupując ten bilet wymiany („Exchange Ticket”) i logując się do Phantasy Star Online 2, otrzymasz 3000 sztuk waluty AC w grze.
Dowiedz się więcej
29,99 USD
100AC Exchange Ticket
Dodatek
100AC Exchange Ticket
Oto bilet wymiany („Exchange Ticket”) na 100 sztuk ekskluzywnej waluty ArksCash (AC) w grze Phantasy Star Online 2. Kupując ten bilet wymiany („Exchange Ticket”) i logując się do Phantasy Star Online 2, otrzymasz 100 sztuk waluty AC w grze.
Dowiedz się więcej
0,99 USD
TAILS Collaboration Pack
Dodatek
TAILS Collaboration Pack
Zdobądź przedmioty w grze dostępne tylko w Phantasy Star Online 2 dzięki temu pakietowi. Zawiera crossoverowe przedmioty z udziałem Tailsa z serii Sonic oraz inne przydatne akcesoria.
Dowiedz się więcej
34,99 USD
Zobacz więcej

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny
Windows 10 (64-bitowy)
System operacyjny
Windows 10 (64-bitowy)
Procesor
Intel Core 2 Duo E6300 lub lepszy
Procesor
Intel Core i5 6500 lub lepszy
Pamięć RAM
2 GB
Pamięć RAM
2 GB
Wolne miejsce na dysku
80 GB
Wolne miejsce na dysku
80 GB
Wersja DirectX
9.0c
Wersja DirectX
9.0c
Karta graficzna
RADEON HD 2900 XT
Karta graficzna
NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
Loginy
Wymaga konta Epic Games
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski, japoński
  • Napisy: angielskie, japońskie
Ocena gry: MATURE 17+
©SEGA. SEGA and the SEGA logo are either registered trademarks or trademarks of the SEGA Holdings Co., Ltd or its affiliates. All rights reserved. SEGA is registered in the U.S. Patent and Trademark Office. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.Polityka prywatności