3000AC Exchange Ticket
3000AC Exchange Ticket

Oto bilet wymiany („Exchange Ticket”) na 3000 sztuk ekskluzywnej waluty ArksCash (AC) w grze Phantasy Star Online 2. ・Kupując ten bilet wymiany („Exchange Ticket”) i logując się do Phantasy Star Online 2, otrzymasz 3000 sztuk waluty AC w grze.

3000AC Exchange Ticket

Oto bilet wymiany („Exchange Ticket”) na 3000 sztuk ekskluzywnej waluty ArksCash (AC) w grze Phantasy Star Online 2.
・Kupując ten bilet wymiany („Exchange Ticket”) i logując się do Phantasy Star Online 2, otrzymasz 3000 sztuk waluty AC w grze. Bilet wymiany („Exchange Ticket”) nie jest przedmiotem, którego używa się z poziomu gry. Waluta AC zostanie przyznana automatycznie po jej zakupie — kilka sekund po zalogowaniu się do gry. Potwierdź transakcję w oknie dziennika.
・Z waluty AC możesz korzystać do kupna przedmiotów ze sklepu AC oraz do wymiany na zdrapki AC („AC Scratch Tickets”).
・AC to waluta dostępna wyłącznie w grze Phantasy Star Online 2. Z zawartości nie można korzystać w innych grach — łącznie z japońską wersją gry.
・Do korzystania z tej zawartości wymagana jest gra Phantasy Star Online 2. Przed użyciem tej zawartości należy zaktualizować grę do najnowszej wersji.
・ Jeśli jest to Twój pierwszy zakup, mogą minąć nawet 24 godziny, zanim produkt zostanie dostarczony. Jeśli minęło ponad 48 godzin, a produkt nadal nie został dostarczony, prosimy o kontakt poprzez oficjalną stronę Phantasy Star Online 2.

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 10 (64-bitowy)
System operacyjnyWindows 10 (64-bitowy)
ProcesorIntel Core 2 Duo E6300 lub lepszy
ProcesorIntel Core i5 6500 lub lepszy
Pamięć RAM2 GB
Pamięć RAM2 GB
Wolne miejsce na dysku80 GB
Wolne miejsce na dysku80 GB
Wersja DirectX9.0c
Wersja DirectX9.0c
Karta graficznaRADEON HD 2900 XT
Karta graficznaNVIDIA GeForce GTX 750 Ti
Loginy
Wymaga konta Epic Games
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski, japoński
  • Napisy: angielskie, japońskie
  • MATURE 17+
©SEGA. SEGA and the SEGA logo are either registered trademarks or trademarks of the SEGA Holdings Co., Ltd or its affiliates. All rights reserved. SEGA is registered in the U.S. Patent and Trademark Office. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.