Prehistoric Kingdom
Prehistoric Kingdom

Gra Prehistoric Kingdom umożliwiająca stworzenie i zarządzanie własnym ogrodem zoologicznym dla prehistorycznych stworzeń oferuje nowoczesne spojrzenie na gatunek strategii ekonomicznej. Przejmij kontrolę nad nieograniczoną mocą, która pomoże Ci zbudować, kontrolować i rozwijać nadzwyczajny ogród zoologiczny dla prehistorycznych stworzeń.

Prehistoric Kingdom

Przejmij kontrolę nad nieograniczoną mocą, która pomoże Ci zbudować, kontrolować i rozwijać nadzwyczajny ogród zoologiczny dla prehistorycznych stworzeń w grze Prehistoric Kingdom.

Buduj

Projektuj i dekoruj spektakularne wybiegi za pomocą szeregu potężnych narzędzi twórczych. Sadź dżungle, drąż rzeki i wznoś góry w obrębie całej grywalnej przestrzeni, aby stworzyć dla swoich okazów doskonały park.
Uwolnij swoją kreatywność dzięki solidnym, modułowym narzędziom budowlanym, przy pomocy których ręcznie zbudujesz zakwaterowanie i schronienie.

Zarządzaj

Wciel się w rolę zarządcy parku, rozwijaj jego infrastrukturę i dbaj o zadowolenie gości równie mocno, jak dbasz o swoich pracowników oraz zamieszkujące ogród zwierzęta. Zapewnij dostęp do zasobów i absolutne bezpieczeństwo, aby opóźnić nieuniknione!

Rozwijaj

Od dostojnego Mamuta Włochatego po potężnego Tyranozaura – przywróć do życia wymarłe gatunki, rozmnażając różnorodne prehistoryczne stworzenia.
Odnajduj nowe stworzenia i modyfikuj posiadane dzięki materiałowi genetycznemu odkrytemu w różnych zakątkach świata, aby wyzwolić niespotykane dotąd możliwości personalizacji i wyboru.

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 7/8/8.1/10 (64-bitowy)
System operacyjnyWindows 7/8/8.1/10 (64-bitowy)
ProcesorIntel i5-2300/AMD FX-4300
ProcesorIntel i7-4770/AMD FX-8350
Karta graficznanVidia GTX 760 (2 GB)/AMD Radeon 7850 (2 GB)
Karta graficznanVidia GTX 1060 (4GB)/AMD R9 380 (4 GB)
Pamięć RAM8 GB
Pamięć RAM16 GB
Wolne miejsce na dysku10 GB
Wolne miejsce na dysku10 GB
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski
  • Napisy: angielski, francuski, niemiecki, rosyjski, portugalski, chiński (uproszczony), hiszpański (Hiszpania)
© 2021 Blue Meridian © 2021 Crytivo