Railway Empire

W Railway Empire możesz stworzyć rozbudowaną i rozległą sieć kolejową, kupić ponad 40 pociągów odwzorowanych z niesamowitą dbałością o detale, a także nabyć lub zbudować stacje kolejowe, fabryki i atrakcje, aby utrzymać swoją sieć na czele konkurencji.

Informacje o Railway Empire

Deweloper
Gaming Minds Studios
Wydawca
Kalypso Media
Data wydania
Tagi
Strategiczne
Dla jednego gracza
Symulatory
Everyone
Platforma
Windows

Railway Empire

Stany Zjednoczone, rok 1830. Rośnie znaczenie „Nowego Świata”. Dynamicznie rozwija się przemysł i rozpoczyna się wyścig o to, kto stworzy największe i najpotężniejsze imperium kolejowe w Ameryce Północnej. Nadszedł czas, by przechytrzyć i wymanewrować konkurencję. Wprowadź swoją kompanię w XX wiek!

Cechy

— Wykorzystaj potencjał ekonomiczny Stanów Zjednoczonych w rozbudowanej kampanii, krok po kroku budując linię kolejową od wschodniego do zachodniego wybrzeża.
— Poprowadź swoje kolejowe imperium do sukcesu, tworząc rozbudowaną sieć kolejową i usprawniając transport pasażersko-towarowy.
— Wykonuj zadania i realizuj określone cele w różnych scenariuszach lub bez żadnej presji finansowej stwórz doskonałą sieć kolejową w trybie budowy.
— W grze można kupić ponad 40 historycznych lokomotyw i ponad 30 różnych rodzajów wagonów. Wykorzystaj do maksimum ich zalety i słabości.
— Rywalizacja z trzema konkurentami (a nawet możliwość sabotowania ich poczynań za pośrednictwem przestępców i szpiegów).
— Tryb przejażdżki umożliwia podróżowanie własną siecią kolejową i podziwianie pięknej scenerii z kabiny maszynisty z perspektywy pierwszej osoby.

Sezon

DLC Bundle
season
DLC Bundle
Pakiet „Railway Empire — DLC Bundle” zawiera wszystkie dostępne dodatki: Mexico, The Great Lakes, Crossing the Andes, Great Britain & Ireland, France, Germany, Northern Europe i Down Under.
Dowiedz się więcej

Dodatki

Mexico
Dodatek
Mexico
Podejmuj pełne wyzwań misje na zróżnicowanych terenach Meksyku: od suchych regionów północnych po gęste dżungle na południu. Rozwiń gospodarkę w scenariuszu, budując zaawansowaną infrastrukturę i eksportując towary do USA.
Dowiedz się więcej
The Great Lakes
Dodatek
The Great Lakes
W latach 60. XIX wieku Kanada jest opustoszała. Jedynie kilka osad urosło do rangi większych miasteczek. Połącz brytyjskie kolonie i osiągnij niezależność gospodarczą, tworząc infrastrukturę kolejową w regionie Wielkich Jezior.
Dowiedz się więcej
Crossing the Andes
Dodatek
Crossing the Andes
Wybierz się w nową podróż w głąb Ameryki Południowej z początków XX wieku, kiedy zasobów naturalnych było jeszcze pod dostatkiem. Plany stworzenia połączenia kolejowego przez Andy wzbudzają zainteresowanie zagranicznych inwestorów.
Dowiedz się więcej
Great Britain & Ireland
Dodatek
Great Britain & Ireland
Anglia — miejsce powstania pierwszych lokomotyw parowych przechodzi właśnie epokę wielkich innowacji i postępu technologicznego. Musisz rozbudować swoją sieć kolejową na Wyspach Brytyjskich, ponieważ ulice i kanały nie radzą już sobie z rosnącymi wymaganiami przemysłowych miast.
Dowiedz się więcej
Germany
Dodatek
Germany
Państewka niemieckie, wyniszczone rewolucją marcową, znajdują się na skraju załamania gospodarczego. Jednakże wraz z pojawieniem się pierwszych prywatnych pociągów linie prowadzące przez granice stają się coraz bardziej powszechne. Łączą one miasta i tworzą ośrodki przemysłowe.
Dowiedz się więcej
France
Dodatek
France
Po wygnaniu Cesarza Napoleona III francuska monarchia upadła po raz drugi, a jej miejsce zajęła Trzecia Republika. W zawartości do pobrania Railway Empire — France zadecydujesz o przemysłowej przyszłości swojego kraju.
Dowiedz się więcej
Northern Europe
Dodatek
Northern Europe
Railway Empire zmierza do Europy Północnej. Pomóż szwedzkiemu parlamentowi i zbuduj krajowe linie kolejowe, aby kontynuować rozwój przemysłowy nad jeziorami i rzekami, którymi niegdyś statki dostarczały towary dla mieszkańców Europy Północnej.
Dowiedz się więcej
Down Under
Dodatek
Down Under
W zawartości do pobrania Railway Empire — Down Under to do Ciebie należy oswojenie bezlitosnego buszu i poszerzenie sieci kolejowej na dzikim terytorium i poza nim. Czy stawisz czoła wypalonemu słońcem krajobrazowi australijskiego Czerwonego Centrum?
Dowiedz się więcej

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny
Windows 7 z SP1, Windows 8.1 lub Windows 10 (wersje 64-bitowe)
System operacyjny
Windows 7 z SP1, Windows 8.1 lub Windows 10 (wersje 64-bitowe)
Procesor
Intel Core i5 750 z taktowaniem 2,6 GHz lub równoważny AMD
Procesor
Intel Core i5 2400s z taktowaniem 2,5 GHz lub AMD FX 4100 z taktowaniem 3,6 GHz
Pamięć RAM
4 GB
Pamięć RAM
8 GB
Wolne miejsce na dysku
7 GB
Wolne miejsce na dysku
7 GB
Wersja DirectX
11
Wersja DirectX
11
Karta graficzna
NVIDIA GeForce GTX 460 lub AMD Radeon HD 5870 (z 1024 MB pamięci VRAM i obsługą technologii Shader Model 5.0)
Karta graficzna
NVIDIA GeForce GTX 680 lub AMD Radeon HD 7970, lub lepsza (z 2048 MB pamięci VRAM lub więcej i obsługą technologii Shader Model 5.0)
Inne
Karta dźwiękowa z najnowszymi sterownikami zgodna z DirectX
Inne
Karta dźwiękowa z najnowszymi sterownikami zgodna z DirectX
Loginy
Wymaga konta Epic Games
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański (Hiszpania), rosyjski, japoński
  • Napisy: angielskie, niemieckie, francuskie, włoskie, polskie, rosyjskie, hiszpańskie (Hiszpania), chińskie (uproszczone), koreańskie, japońskie
Ocena gry: Everyone
Railway Empire Copyright © 2018 Kalypso Media Group GmbH. Developed by Gaming Minds Studios. Published by Kalypso Media Group GmbH. Railway Empire is a trademark of Kalypso Media Group GmbH and is used under license. All rights reserved. All other logos, copyrights and trademarks are property of their respective owner.Polityka prywatności