Red Dead Redemption 2

Edycja

Red Dead Online

Wkroczcie do barwnego, stale ewoluującego świata Red Dead Online i posmakujcie życia na pograniczu Ameryki. Ścigajcie poszukiwanych bandytów, walczcie z gangami i innymi graczami, polujcie, wędkujcie, handlujcie, szukajcie egzotycznych skarbów, pędźcie bimber i odkrywajcie inne ...

Informacje o Red Dead Redemption 2

Deweloper
Rockstar Games
Wydawca
Rockstar Games
Data wydania
Tagi
Narracyjne
Akcja
Otwarty świat
MATURE 17+
Platforma
Windows

Red Dead Online

Wkroczcie do barwnego, stale ewoluującego świata Red Dead Online i posmakujcie życia na pograniczu Ameryki.
Kreujcie swoją własną ścieżkę kariery, walcząc ze stróżami prawa, gangami bandytów oraz groźnymi zwierzętami, i ułóżcie sobie życie na amerykańskim pograniczu. Rozbijcie obóz, podróżujcie samotnie lub stwórzcie bandę i eksplorujcie przeróżne miejsca, od ośnieżonych gór północy do bagien południa, od odosobnionych osad do ruchliwych farm i zatłoczonych miast. Ścigajcie poszukiwanych bandytów, polujcie, wędkujcie, handlujcie, szukajcie egzotycznych skarbów, prowadźcie nielegalne bimbrownie lub zostańcie przyrodnikami, by poznać tajemnice królestwa zwierząt, i nie tylko. Ten zadziwiająco głęboki i szczegółowy świat oferuje olbrzymie możliwości.
Dołączcie do milionów innych graczy na amerykańskim Dzikim Zachodzie i poznajcie świat pełen nowych atrakcji, możliwości rozgrywki i ulepszeń, które wystarczą na całe lata zabawy.
Zawiera Red Dead Online. Red Dead Redemption 2: Tryb fabularny należy kupić oddzielnie.

Inne edycje

Red Dead Redemption 2
Edycja
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2, które zdobyło ponad 250 doskonałych ocen i 175 nagród dla gry roku, to spektakularna opowieść o honorze i lojalności u zarania współczesności. Zawiera Red Dead Redemption 2: Tryb fabularny i Red Dead Online.
Dowiedz się więcej
Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition
Edycja
Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition
Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition oferuje całą zawartość do trybu fabularnego z wydania Special Edition oraz dodatkowe premie do Red Dead Online, takie jak dodatkowe stroje, premie do rangi, karo-kasztanowy koń pełnej krwi angielskiej i bezpłatny dostęp do wystroju obozu Przetrwanie. Oprócz tego zapewnia bezpłatny dostęp do dodatkowego uzbrojenia w Red Dead Online.
Dowiedz się więcej

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny
Windows 7 — Service Pack 1 (6.1.7601)
System operacyjny
Windows 10 — po aktualizacji z kwietnia 2018 r. (v1803)
Procesor
Intel(R) Core(TM) i5-2500K / AMD FX-6300
Procesor
Intel(R) Core(TM) i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500x
Pamięć RAM
8 GB
Pamięć RAM
12 GB
Karta graficzna
NVIDIA GeForce GTX 770 z 2 GB / AMD Radeon R9 280 z 3 GB
Karta graficzna
NVIDIA GeForce GTX 1060 z 6 GB / AMD Radeon RX 480 z 4 GB
Wolne miejsce na dysku
150 GB
Wolne miejsce na dysku
150 GB
Inne
Karta dźwiękowa zgodna z DirectX
Inne
Karta dźwiękowa zgodna z DirectX
Dodatkowe uwagi
Uwaga: do gry w Red Dead Online wymagane jest połączenie z Internetem
Wersje językowe
 • Dźwięk:
 • angielski
 • Napisy:
 • angielskie
 • chińskie (uproszczone)
 • chińskie (tradycyjne)
 • portugalskie (Brazylia)
 • francuskie
 • niemieckie
 • włoskie
 • japońskie
 • koreańskie
 • polskie
 • rosyjskie
 • portugalskie
 • hiszpańskie (Hiszpania)
 • hiszpańskie (Ameryka Łacińska)
MATURE 17+
Rockstar Games, Inc. ©2005–20. Rockstar Games, Red Dead Redemption i R* są chronionymi prawem autorskim znakami i logotypami Take-Two Interactive. Wszystkie inne znaki i znaki towarowe należą do ich właścicieli. Wszystkie prawa zastrzeżone. Treść licencji użytkownika dostępna pod adresem www.rockstargames.com/eula; warunków korzystania z usługi pod adresem www.rockstargames.com/socialclub. Niezbywalny dostęp do elementów specjalnych, takich jak ekskluzywna zawartość online, zawartość do odblokowania, zawartość do pobrania, usługi i funkcje, usług w trybie wieloosobowym lub dodatkowej zawartości może wymagać wprowadzenia jednorazowego kodu, dodatkowej opłaty oraz/lub rejestracji konta sieciowego (zazwyczaj od 13 lat). Dostęp do elementów specjalnych może wymagać połączenia z internetem i nie być dostępny dla wszystkich użytkowników. Funkcje mogą ulec zablokowaniu, modyfikacjom lub być oferowane na zmienionych zasadach, o czym użytkownik zostanie powiadomiony z 30-dniowym wyprzedzeniem. Naruszenie umowy użytkownika końcowego, zasad postępowania lub innych regulaminów może spowodować ograniczenie bądź zablokowanie dostępu do gry lub konta sieciowego. Obsługa klienta/techniczna dostępna jest pod adresem support.rockstargames.com/pl. Wydarzenia przedstawione w grze są fikcyjne. Nieupoważnione kopiowanie, modyfikacja, przesyłanie, wyświetlanie w miejscach publicznych, wypożyczanie, pobieranie opłat za grę lub łamanie zabezpieczeń przed kopiowaniem jest surowo zabronione. Wszystkie znaki i logotypy objęte prawem autorskim należą do Take-Two Interactive. Wszystkie prawa zastrzeżone.Polityka prywatności