Redout: Solar Challenge Edition
Redout: Solar Challenge Edition

NOWA GENERACJA ANTYGRAWITACYJNYCH WYŚCIGÓW JUŻ TU JEST! Gra Redout to ukłon w stronę klasycznych wyścigowych potworów. Została zaprojektowana tak, by zapewnić graczom bezkompromisową, szybką i trudną, a zarazem satysfakcjonującą jazdę, która przyprawia o charakterystyczny dla gatunku arkadowych gier wyścigowych zawrót głowy.

Szybkość

Redout to najszybsza gra, jaką kiedykolwiek stworzono. Czy będziesz w stanie sobie z nią poradzić? Tu nie chodzi o liczby na ekranie, chodzi o wibracje, zmieniające się w mgnieniu oka krajobrazy i budynki, kolizje przy dużych prędkościach, efekty, dźwięki oraz immersję: wszystko, co sprawia, że poruszasz się naprawdę SZYBKO.
Redout Solar Challenge Image 1

Dynamiczna ścieżka dźwiękowa

Przygotuj swoje uszy na jedną z najbardziej intensywnych i dynamicznych ścieżek dźwiękowych, jaką kiedykolwiek skomponowano. Redout potęguje doznania i wykracza poza oprawę wizualną, zanurzając Cię w mieszance dźwięków oraz muzyki, która dostosowuje się do Twojego stylu gry i osiągnięć na torze.

Sterowanie

Pełna kontrola to jeden z najważniejszych elementów sukcesu, gdy ścigasz się z prędkością 800 km/h. Redout wykorzystuje wiarygodny model fizyki oparty na kontrolerach quadkopterów oraz prawdziwe siły magnetyczne. Stworzyliśmy nową generację mechaniki sterowania antygrawitacyjnymi statkami. Zawsze istnieje sposób, aby pokonać zakręt bez hamowania, ale musisz się do tego przygotować i wykorzystać wszystko, co masz pod ręką. Umiejętne naprowadzanie, wymijanie i turbo przyspieszenie na wyjściu z zakrętu to podstawy: ulepszenia i wzmocnienia dadzą Ci jeszcze lepszą kontrolę nad zachowaniem statku. Musisz go opanować, zanim staniesz do rywalizacji na zaawansowanych torach.

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 7
System operacyjnyWindows 10
Procesori3 z takowaniem 2,6 Ghz
Procesori5 z takowaniem 2,6 Ghz
Pamięć RAM4 GB
Pamięć RAM8 GB
Wolne miejsce na dysku6 GB
Wolne miejsce na dysku6 GB
Wersja DirectXWersja 11
Wersja DirectXWersja 11
Karta graficznaGTX 560 lub równoważna
Karta graficznaGTX 960 lub równoważna
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski
  • Napisy: angielski, francuski, koreański, japoński, włoski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), niemiecki, portugalski, rosyjski, hiszpański (Hiszpania), hiszpański (Ameryka Łacińska), portugalski (Brazylia)
Copyright 34BigThings, 2021