RiMS Racing
RiMS Racing

Pierwsza symulacja motocyklowa łącząca realistyczne wyzwania jazdy z inżynierią i mechaniką! Prowadź najpotężniejsze motocykle świata i optymalizuj ich osiągi wymieniając części i analizując dane w czasie rzeczywistym.
Compatibility Issue NoticeNVIDIA Users: We are aware of compatibility issues with NVIDIA driver 496.13 and newer that may cause a game crash at launch. If you experience any issues, please download the NVIDIA GeForce Hotfix Driver version 496.61.

RiMS Racing

Wyścigu nie wygrywa się wyłącznie na torze, a więc musisz stać się kimś więcej niż motocyklistą – musisz zrozumieć zachowanie maszyny jak prawdziwy inżynier. Trakcja, kąt, hamowanie, moment obrotowy, trajektoria, prędkość… – zastanów się nad każdym czynnikiem, zanim ruszysz do warsztatu, aby wymienić konkretne komponenty i skonfigurować optymalny profil.

WYMARZONY GARAŻ

Twoja przygoda rozpoczyna się od wyboru wymarzonego motocykla. W RiMS Racing czeka na ciebie osiem najpotężniejszych europejskich i japońskich maszyn: Ducati Panigale V4 R, MV Agusta F4 RC, Aprilia RSV4, BMW M 1000 RR, Suzuki GSX-R1000R, Honda CBR1000RR, Kawasaki Ninja ZX-10RR i Yamaha YZF-R1. Motocykle te, odtworzone w najdrobniejszych szczegółach dzięki bliskiej współpracy z każdym z producentów, zapewniają też niezwykle wierne i realistyczne wrażenia z jazdy. To prawdziwe nieoszlifowane diamenty, które potrzebują jedynie nieznacznej obróbki, aby zabłysnąć!

OPTYMALIZUJ SWÓJ MOTOCYKL

Dzięki systemowi mechaniki, jakiego w symulacjach motocyklowych jeszcze nie było, możesz zdemontować wszystkie części swojej maszyny i zadbać o nie po każdym wyścigu, a także ulepszać je i poprawiać swoje osiągi. Poznasz każdą najdrobniejszą śrubkę, z której zbudowany jest twój motocykl. Przeglądaj katalog zawierający ponad 500 oficjalnych części zamiennych od największych marek w branży oraz ponad 200 oficjalnych elementów wyposażenia pozwalających na personalizację motocyklisty!

ANALIZUJ SWOJE OSIĄGI

RiMS Racing rzuca cię w sam środek akcji dzięki systemowi sprawdzenia stanu motocykla (MSC). Pomaga ci on analizować zachowanie twojej maszyny w czasie rzeczywistym i zrozumieć, jak zoptymalizować jej osiągi. Temperatura tarcz hamulcowych, ciśnienie i zużycie opon, zachowanie zawieszenia wpływające na stabilność, ustawienia elektroniczne… Tak jak w rzeczywistości, konfigurację motocykla możesz dostosować do swojego stylu jazdy!

WIERNY I REALISTYCZNY MODEL FIZYCZNY

Poziom wierności i szczegółowości zapewniany przez zarządzanie mechaniką i MSC idzie w parze z realistycznym modelem fizycznym jazdy, dzięki któremu poczujesz emocje związane z najbardziej wymagającymi wyścigami torowymi. Liczne technologie wsparcia prowadzenia sprawiają zaś, że mniej doświadczeni gracze także mogą opanować techniki, które pozwolą im sięgnąć po zwycięstwo.

NAJSŁYNNIEJSZE TORY

Silverstone, Laguna Seca, Suzuka, Nürburgring, Paul Ricard… Podróżuj dookoła świata i bierz udział w porywających wyścigach na dziesięciu wiernie oddanych oficjalnych torach. Gracze, którzy wolą drogi, mogą wyruszyć na pięć tras w oszałamiających plenerach Stanów Zjednoczonych, Norwegii, Australii, Hiszpanii i Włoch. Zostały one odtworzone, aby zapewnić inne wrażenia z jazdy na dwóch kółkach!

ZARZĄDZAJ SWOJĄ KARIERĄ I ZESPOŁEM

Tryb kariery w RiMS Racing daje ci kontrolę nad zespołem. Rozwiń swojego motocyklistę poprzez zarządzanie kalendarzem wyścigów, wybierz obszary, w których przeprowadzisz badania, i zwiększaj umiejętności teamu. Podejmuj właściwe decyzje i poprawiaj swoją wydajność w trakcie wyścigów, a otrzymasz szansę współpracy z kolejnymi producentami!

Edycje

Dodatki

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
Wersja systemu WindowsWindows 10
Wersja systemu WindowsWindows 10
Procesor dla systemu WindowsIntel Core i5-2300 lub AMD FX-6300
Procesor dla systemu WindowsIntel Core i7-4790 lub AMD Ryzen 5 1500X
Pamięć RAM dla systemu Windows6 GB
Pamięć RAM dla systemu Windows8 GB
Wolne miejsce na dysku dla systemu Windows16 GB
Wersja Windows DirectX11
Karta graficzna dla systemu WindowsNVDIA GeForce GTX 750 (z 2 GB) lub AMD Radeon HD 7850 (z 2 GB)
Karta graficzna dla systemu WindowsNVIDIA GeForce GTX 1060 (z 6 GB) lub AMD Radeon RX 580 (z 4 GB)
Loginy
Wymaga konta Epic Games
Wersje językowe
  • AUDIO: English, Italian, Spanish - Spain, French, German, Japanese, Chinese - Simplified
  • TEXT: English, Italian, Spanish - Spain, French, German, Arabic, Japanese, Chinese - Simplified, Chinese - Traditional, Korean, Polish, Portuguese - Brazil, Russian
RiMS Racing ©2021 Published by Nacon and developed by RaceWard Studio.