Saints Row Gold Edition
Saints Row Gold Edition

W świecie pełnym bezprawia i przestępczych frakcji, które walczą o władzę, grupa przyjaciół postanawia założyć własną organizację i utorować sobie drogę na szczyt. Wydanie Gold Edition zawiera podstawową wersję gry oraz przepustkę sezonową.

Saints Row Gold Edition

Kup Gold Edition w przedsprzedaży już teraz i otrzymaj pakiet The Idols Anarchy Pack zawierający kradzione neonowe wyposażenie, dzięki któremu na pewno zwrócisz na siebie uwagę. Zawiera on:
  • Kask DJ-a Idoli
  • Migoczący kij
  • Krosowiec „Pustynna Burza”
Dzięki wydaniu Gold Edition w pełni doświadczysz podstawowej wersji gry i trzech rozszerzeń, które ukażą się po premierze. Przepustka sezonowa zapewni dodatkowe misje i funkcje rozgrywki w postaci trzech rozszerzeń, które zaoferują nową zawartość do odkrycia w świecie Santo Ileso.
Mając u boku Neenah, Kevina i Eliego będziesz dowodzić Świętymi. Wspólnie zmierzycie się z Los Panteros, Idolami i Marshallami, budując swoje imperium na ulicach Santo Ileso i walcząc o władzę w mieście. W końcu Saints Row to historia początkującego przedsiębiorstwa, które stawia pierwsze kroki w przestępczym świecie.
Poznaj największy i najlepszy jak dotąd otwarty świat Saints Row. W rozległym i wyjątkowym Santo Ileso doświadczysz różnorodności dzikich i ekscytujących zadań pobocznych, przestępczych przedsięwzięć i przebojowych misji, podczas których poprowadzisz samochód, chwycisz za broń i poszybujesz w specjalnym kombinezonie.

Edycje

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyDo ustalenia
System operacyjnyDo ustalenia
ProcesorDo ustalenia
ProcesorDo ustalenia
Pamięć RAMDo ustalenia
Pamięć RAMDo ustalenia
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski
  • Napisy: angielski, portugalski (Brazylia), chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), czeski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, hiszpański (Ameryka Łacińska), hiszpański (Hiszpania), portugalski, rosyjski
©2021 and published by Deep Silver, a division of Koch Media GmbH, Austria. Developed by Deep Silver Volition LLC. Deep Silver, Saints Row, Volition and their respective logos are trademarks of Koch Media GmbH. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners. All Rights Reserved.