Saints Row Platinum Edition
Saints Row Platinum Edition

Platinum Edition zawiera wydanie Gold Edition oraz uznane „Saints Row The Third – Remastered”. Zamów Platinum Edition w przedsprzedaży i otrzymaj pakiety The Idols Anarchy Pack i The Saints Criminal Customs.

Saints Row Platinum Edition

Kup Platinum Edition w przedsprzedaży i otrzymaj pakiety The Idols Anarchy Pack i The Saints Criminal Customs.
Przeżyj przygodę, którą oferuje najnowsza część Saints Row w Santo Ileso, a potem rzuć się wir akcji nostalgicznego przeboju przedstawiającego Świętych z Trzeciej Ulicy u szczytu władzy – w odnowionej i poprawionej wersji.
Saints Row®: The Third™ – Remastered pozwoli ci kierować Świętymi u szczytu władzy i w pełni to zademonstrować. To Twoje miasto. To Twoje zasady. Ulepszone graficznie Steelport – oryginalne miasto grzechu – jeszcze nigdy nie wyglądało tak dobrze, tonąc w odmętach seksu, narkotyków i strzelaniny.
Witaj w Santo Ileso – barwnym fikcyjnym mieście w sercu południowego zachodu USA. W świecie pełnym bezprawia i przestępczych frakcji, które walczą o władzę, grupa przyjaciół postanawia założyć własną organizację i utorować sobie drogę na szczyt.
Mając u boku Neenah, Kevina i Eliego będziesz dowodzić Świętymi. Wspólnie zmierzycie się z Los Panteros, Idolami i Marshallami, budując swoje imperium na ulicach Santo Ileso i walcząc o władzę w mieście. W końcu Saints Row to historia początkującego przedsiębiorstwa, które stawia pierwsze kroki w przestępczym świecie.
Poznaj największy i najlepszy jak dotąd otwarty świat Saints Row. W rozległym i wyjątkowym Santo Ileso doświadczysz różnorodności dzikich i ekscytujących zadań pobocznych, przestępczych przedsięwzięć i przebojowych misji, podczas których poprowadzisz samochód, chwycisz za broń i poszybujesz w specjalnym kombinezonie.

Edycje

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyDo ustalenia
System operacyjnyDo ustalenia
ProcesorDo ustalenia
ProcesorDo ustalenia
Pamięć RAMDo ustalenia
Pamięć RAMDo ustalenia
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski
  • Napisy: angielski, portugalski (Brazylia), chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), czeski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, hiszpański (Ameryka Łacińska), hiszpański (Hiszpania), portugalski, rosyjski
©2021 and published by Deep Silver, a division of Koch Media GmbH, Austria. Developed by Deep Silver Volition LLC. Deep Silver, Saints Row, Volition and their respective logos are trademarks of Koch Media GmbH. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners. All Rights Reserved.