Scavengers — Często zadawane pytania dotyczące fazy wczesnego dostępu
Scavengers — Często zadawane pytania dotyczące fazy wczesnego dostępu

Dlaczego wczesny dostęp?

Przed oficjalną premierą Scavengers chcemy umożliwić społeczności wypróbowanie gry i przekazanie wszelkiego rodzaju opinii, na podstawie których dopracujemy wszystkie elementy rozgrywki, włącznie z tempem rozwoju. Dzięki temu gra jest tworzona z udziałem graczy i dla graczy. Bliżej premiery planujemy przynajmniej raz zresetować postępy, ale mamy nadzieję, że dołączycie do nas na Discordzie i/lub kanałach społecznych, aby pomóc kształtować grę – zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Ile mniej więcej potrwa okres wczesnego dostępu?

Przynajmniej kilka miesięcy. Planujemy oficjalną premierę na koniec roku 2021.

Czym będzie się różnić pełna wersja od wersji oferowanej w ramach wczesnego dostępu?

Na etapie wczesnego dostępu skupiamy się na systemie rozwoju i walk, a także równoważeniu i optymalizacji gry. Chcemy dać graczom mnóstwo możliwości inwestowania w technologie i niestandardowy ekwipunek, dodając do czasu premiery szeroki wybór nowych talentów, broni i elementów wyposażenia. Planujemy także wprowadzić do premierowej wersji gry rozwinięty system wyzwań, przepustkę sezonową Battle Pass i nową grywalną postać.

W jakim stanie jest obecnie wersja gry oferowana w ramach wczesnego dostępu?

Uważamy, że podstawowa rozgrywka Scavengers (w obrębie pojedynczej sesji) jest gotowa do przeprowadzenia testów na żywo i chcemy poznać Wasze opinie na temat jej zbalansowania, wydajności oraz tempa zabawy. Na etapie wczesnego dostępu mamy nadzieję dopracować systemy rozwoju i rozgrywki, takie jak system odpowiedzialny za badania i ekwipunek.

Czy cena gry będzie inna podczas wczesnego dostępu i po nim?

Gra Scavengers będzie w dniu premiery dostępna w modelu free-to-play (tak samo jak na etapie wczesnego dostępu), ale rozważamy nagrody dla graczy, którzy dołączą do nas wcześnie.

Jak będzie wyglądać udział społeczności w pracach nad grą?

Świetne gry są owocem dobrych relacji ze społecznością, u których podstaw leżą otwarta komunikacja, przejrzyste informowanie i słuchanie wszystkich opinii graczy. Mamy nadzieję, że dołączycie do nas na Discordzie, aby dzielić się przemyśleniami, opiniami i sugestiami – zarówno przed premierą, jak i po niej.