Sherlock Holmes Chapter One
Sherlock Holmes Chapter One

W tym detektywistycznym thrillerze, którego główną osią jest fabuła, młody Sherlock Holmes usiłuje pokazać światu swoje zdolności, podróżując po równie egzotycznej, co niebezpiecznej wyspie w basenie Morza Śródziemnego, gdzie przyjdzie mu rozwiązać tajemnicę śmierci własnej matki.
Odbierz Sherlock Holmes: Crimes and Punishment za darmo przy zakupie Sherlock Holmes Chapter One w przedsprzedaży – odwiedź stronę Sherlock Holmes: Crimes and Punishment i kliknij „kup teraz”. 100% zniżka zostanie doliczona przy finalizacji zakupu.

Sherlock Holmes Chapter One

Jego legenda zaczyna się od Ciebie!

Wcielając się w rolę Sherlocka, tworzysz swoją historię poprzez decyzje, jakie podejmujesz w tym otwartym świecie. Podstęp, przemoc, oraz dedukcja – to tylko kilka narzędzi składających się na Twój arsenał. Twój tajemniczy towarzysz i powiernik, Jon, to jego kolejna część.
Niezależnie od tego, czy rozwiązując problem, posłużysz się brutalną siłą, czy też wykorzystasz swój niecodzienny spryt, wyprzedzając swoich wrogów o krok oraz wykrywając ich słabe punkty, doskonaląc jednocześnie swoje umiejętności śledcze — to Ty decydujesz o wyborze drogi, która zaprowadzi Cię do rozwikłania tajemnicy. Czas skonfrontować się z przeszłością, aby móc stać się legendą, na którą zasługuje nazwisko Holmes.

Przeszłość legendy

Wcielając się w rolę niefrasobliwego, młodego Sherlocka, który właśnie wkracza w dorosłość, będziesz pracować na swoją reputację w sposób dotąd niespotykany w innych grach czy opowieściach. Nie było nam nigdy dane ujrzeć arogancji i naiwności detektywa, który stał się legendą – teraz będziemy mogli sami jej doświadczyć.

Otwarte śledztwo

Nigdy nie wiadomo, gdzie znajdziesz kolejną wskazówkę. Zwiedzaj miasto i wykorzystuj jego zasoby w poszukiwaniu prawdy, korzystając ze wskazówek, plotek, przebrań, etykiet oraz przypiętych materiałów dowodowych, aby móc zbudować kompletny obraz danej sprawy w swoim pałacu pamięci.

Nie próbuj wstawać!

Broń może pomóc wydostać się z kłopotliwej sytuacji, ale liczy się również styl – a tego nam nie brakuje. Użyj swoich genialnych umiejętności obserwacji, aby znaleźć słabe punkty u przeciwników i obezwładnić ich bez brudzenia sobie rąk.

Trochę inny Jon

Zanim pojawił się John Watson, Sherlockowi towarzyszył inny Jon – jego najlepszy i jedyny przyjaciel. Ale kim on tak naprawdę jest?

Ciemne chmury nad wyspą

Akcja gry toczy się w XIX wieku, na tętniącej życiem wyspie w basenie Morza Śródziemnego – Cordonie, która wydaje się być niczym raj. Korupcja w polityce i przestępczość mają się świetnie, wyspiarze desperacko trzymają się tradycji i unikają obcych, co jeszcze bardziej utrudnia Twoje zadanie.

Prawda i kłamstwa

Każda opowieść ma dwie strony, a mieszkańcy Cordony mają swoje własne wyobrażenie na temat tego, czym są prawda i sprawiedliwość. To od Ciebie będzie zależało, czy ujawnienie prawdy przyniesie korzyść czy też ból – a także jak wpłynie to na rozwój Sherlocka.

Edycje

Dodatki

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 10
System operacyjnyWindows 10
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski Napisy: angielski, arabski, czeski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), francuski, niemiecki, włoski, japoński, ukraiński, koreański, polski, portugalski (Brazylia), rosyjski, hiszpański (Hiszpania), turecki
© 2020. Frogwares Ireland Ltd. All rights reserved. "Sherlock Holmes" is a registered trademark of Frogwares Ireland Ltd. All rights reserved.