Songs of Conquest
Songs of Conquest

Klasyczna turowa gra strategiczna łącząca elementy RPG z zarządzaniem królestwem i konfliktem zbrojnym. Stań na czele potężnych armii, władaj prastarą magią i podbijaj odległe krainy, aby położyć podwaliny pod imperium, które przez wieki opiewać będą bardowie.

Klasyczna turowa gra strategiczna

Klasyczna turowa gra strategiczna łącząca elementy RPG z zarządzaniem królestwem i konfliktem zbrojnym. Stań na czele potężnych armii, władaj prastarą magią i podbijaj odległe krainy, aby położyć podwaliny pod imperium, które przez wieki opiewać będą bardowie.

O grze

Songs of Conquest to turowa gra strategiczna inspirowana klasykami lat 90. Kontroluj potężnych magów zwanych „Wielders” i udaj się w nieznane krainy. Tocz bitwy przeciw armiom, które śmią stanąć Ci na drodze, i odszukaj potężne artefakty. Świat czeka na Twoje podboje!

Przygoda czeka

Przemierzaj zróżnicowane mapy z wieloma przeciwnikami i drogocennym łupem. Zapuść się w odmienne regiony z wyjątkowymi wrogimi frakcjami, środowiskiem i polami bitewnymi.
Stwórz imperium
Zarządzaj zasobami, opracowuj nowe ulepszenia i powiększaj swoje królestwo. Rządź miastami odpowiednio do swojego stylu gry – sięgniesz po brutalną siłę, magię czy elementy obu strategii? Droga do podboju świata jest niejedna.

Prowadź wojnę

Odkryj głęboki system walki oparty o zdolności jednostek i potężną magię. Łącz rodzaje wojsk, aby zmaksymalizować zaklęcia i potencjał ofensywny. Wykorzystaj pole bitwy na swoją korzyść, zajmując wzniesienia i chroniąc wąskie gardła.
Razem lub w pojedynkę
Odkryj pełną rozmachu przygodę dla jednego gracza lub rzuć wyzwanie znajomym w honorowym pojedynku, przez sieć lub w lokalnym!
#Wbudowany edytor poziomów
Edytor poziomów w grze pozwoli graczom kreować swoje własne przygody, korzystając z tych samych narzędzi, jakimi dysponowali twórcy w trakcie prac nad kampanią i mapami potyczek. Skryptuj wydarzenia w grze, kontroluj ścieżkę dźwiękową, pisz dialogi i dziel się swoimi pracami z innymi!
Cztery frakcje
Cztery frakcje ścierające się ze sobą w pełnym rozmachu konflikcie. Arleon, hołdujący tradycji rycerze toczący między sobą bój o dominację. Rana, prastare plemiona walczące o przetrwanie na mokradłach. Loth, nekromanci wskrzeszający nieumarłych, aby stworzyć wspanialszą przyszłość. Barya, zuchwali najemnicy i wynalazcy oddani złotu, prochowi i niezależności.

Kampania w formie pieśni

Posłuchaj bardów opiewających Twoje imię po odniesionych triumfach. Każda frakcja i kampania oferuje unikalną pieśń, opowiadającą o Twoich wzlotach i upadkach. Odblokuj nowe strofy w miarę wykonywania kolejnych misji, aby móc odsłuchać całego utworu u kresu przygody.
Dołącz do społeczności
Mamy oddaną społeczność, która rozprawia o Songs of Conquest oraz innych grach strategicznych. Dołącz do twórców i toczących się dyskusji. Omawiamy elementy gry oraz wsłuchujemy się w uwagi społeczności.

Specyfikacje

Windows
Mac OS
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 7
System operacyjnyDo potwierdzenia
Procesori5 Dual Core
ProcesorDo potwierdzenia
Pamięć8 GB
PamięćDo potwierdzenia
Wolne miejsce na dysku10 GB
Wolne miejsce na dyskuDo potwierdzenia
DirectX10
DirectXDo potwierdzenia
Karta graficznaGTX 1650 lub podobna
Karta graficznaDo potwierdzenia
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski
  • Napisy: angielski, francuski, niemiecki, czeski, włoski, polski, rosyjski, hiszpański (Hiszpania)
©2021 Lavapotion AB • All rights reserved