Stranger Things 3: The Game
Stranger Things 3: The Game

Stranger Things 3: The Game jest oficjalną grą towarzyszącą 3. sezonowi tego niezwykle popularnego serialu! Przeżyj znane z serialu wydarzenia, jednocześnie odkrywając nieznane wcześniej misje, interakcje z postaciami i tajemnice!

Stranger Things 3: The Game

Stranger Things 3: The Game jest oficjalną grą towarzyszącą 3. sezonowi tego niezwykle popularnego serialu! Przeżyj znane z serialu wydarzenia, jednocześnie odkrywając nieznane wcześniej misje, interakcje z postaciami i tajemnice! Ta gra przygodowa łączy w sobie wyrazistą grafikę w stylu retro z nowoczesną mechaniką rozgrywki, aby zapewnić nostalgiczną zabawę wzbogaconą o powiew świeżości.
Tak jak w serialu, praca zespołowa jest kluczowa w Stranger Things 3: The Game. Fani mogą połączyć siły w trybie współpracy lokalnej dla dwóch graczy, aby wspólnie odkrywać świat Hawkins, rozwiązywać zagadki i walczyć ze złem wyłaniającym się z Drugiej Strony, grając jako jedna z dwunastu ukochanych postaci z serialu.

Zewnętrzne łącza

Specyfikacje

Windows
Mac OS
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyMicrosoft® Windows® 10 (tylko 64-bitowy)
ProcesorIntel Core 2 Duo z minimum 2 GHz lub lepszy
Pamięć RAM2 GB
Pamięć RAM4 GB
Wolne miejsce na dysku2 GB
Karta graficznaKarta graficzna z 256 MB pamięci Wsparcie dla technologii Shader Model 4.0
Wersja DirectX9.0
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski. Napisy: angielski, włoski, hiszpański (Hiszpania), japoński, szwedzki, francuski, niemiecki, duński, koreański, polski, portugalski (Brazylia), hiszpański (Ameryka Łacińska), turecki.
© Netflix, Inc 2020, kodowanie i projektowanie gry © BonusXP, Inc 2020