Stray Blade
Stray Blade

Stray Blade to gra RPG akcji, w której wcielasz się w awanturnika odkrywającego pradawną Dolinę Acrei wraz ze swoim towarzyszem Bojim. Poznaj historię zapomnianej doliny i opanuj moce trzech acreańskich metali, aby przywrócić równowagę w tej targanej wojną krainie.

Stray Blade

Sprawdź się w grze RPG akcji i weź udział w intensywnych walkach, jednocześnie odkrywając pradawne ruiny tajemniczej cywilizacji. Legendy mówią o Acrei, Zapomnianej Dolinie – dzikim i zarośniętym miejscu, w którym bezsprzecznie kryje się potężna moc. Udało ci się odnaleźć to zapomniane miejsce, ale kosztowało cię to życie. Jednak po pewnym czasie jakimś cudem powracasz do żywych. Przyjdzie ci jednak za to zapłacić: musisz pozostać w tej krainie.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY
NIEZNANA HISTORIA: Wyrusz w niezapomnianą podróż i odkryj historię Acrei oraz jej pradawnego dziedzictwa. Przekonaj się, co sprawiło, że spokojna dolina stała się miejscem wojny i śmierci. Wykorzystaj tę wiedzę, aby zniszczyć relikty przeszłości i przywrócić pokój w targanej wojną dolinie.
PEŁNA KONTROLA NAD WALKĄ: Niezwykle responsywny system walki umożliwia szybkie reakcje i precyzyjne ataki, aby w pełni kontrolować przebieg bitwy. Ten innowacyjny system walki wręcz łączy w sobie wyczekiwanie na ataki wroga z podejmowanymi w ułamku sekundy decyzjami wpływającymi na zadawane przez ciebie ciosy.
ZMIENIAJĄCY SIĘ ŚWIAT: Zmiana jest częścią podróży, w trakcie której każde zwycięstwo odciska piętno na świecie. Czas płynie nieustannie, nawet jeżeli zginiesz. Odwiedź ponownie miejsca przeszłych zwycięstw i przekonaj się, jakie zmiany zaszły w świecie dzięki tobie. Ale uważaj! Twoje działania sprawią, że staniesz przed jeszcze większymi wyzwaniami.
ODKRYWAJ ZAPOMNIANĄ DOLINĘ: W kolorowym świecie Acrei znajdziesz zarówno zarośnięte ruiny miast, jak i zamarznięte jaskinie i kręte kaniony. Razem ze swoim towarzyszem zbadasz najdalsze zakątki tego stale zmieniającego się świata pełnego przygód.
Każde odkrycie kryje w sobie skarby. Znajduj rzadkie materiały, receptury, bronie, przedmioty fabularne i piękne lokacje.
EPICKIE WALKI Z BOSSAMI: Rozpraw się z królami-bogami, którzy zniszczyli tę krainę w przeszłości. Doprowadź ich do ostatecznego upadku i uwolnij tę krainę z mroków dawnych czasów. Odbierz im moc i wykorzystaj ją do odkrycia tajemnic Acrei. Na odblokowanie czekają nowe terytoria.
PROGRESJA: Awanturnik jest wojownikiem, który gromadzi doświadczenia w bitwie, natomiast Boji to rzemieślnik, który zwiększa swoją wiedzę, odkrywając starożytne dziedzictwo tej krainy.

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyDo potwierdzenia
System operacyjnyDo potwierdzenia
ProcesorDo potwierdzenia
ProcesorDo potwierdzenia
PamięćDo potwierdzenia
PamięćDo potwierdzenia
Wolne miejsce na dyskuDo potwierdzenia
Wolne miejsce na dyskuDo potwierdzenia
DirectXDo potwierdzenia
DirectXDo potwierdzenia
Karta graficznaDo potwierdzenia
Karta graficznaDo potwierdzenia
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski
  • Napisy: chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, portugalski (Brazylia), rosyjski, hiszpański (Hiszpański)
© 2021. Developed by Point Blank Games. Published by 505 Games. The Stray Blade name and logo are trademarks of Point Blank Games and 505 Games. The 505 Games name and logo are trademarks of 505 Games SpA and may be registered trademarks in certain countries. All rights reserved.