SuchArt: Genius Artist Simulator
SuchArt: Genius Artist Simulator

Wyjątkowa, artystyczna gra symulująca z realistycznym mieszaniem farb, fizyką i licznymi narzędziami do malowania. Ulepsz i dostosuj swoje studio, wykonuj zadania, sprzedawaj i eksponuj obrazy, kupuj instrumenty i zdobywaj sławę!

Gra w fazie wczesnego dostępu

Gry w fazie wczesnego dostępu są nadal w trakcie tworzenia i mogą ulec znaczącym zmianom w miarę postępu prac. W związku z tym, podczas grania możesz napotkać na nieprzewidziane problemy lub doświadczyć zupełnie nowych elementów rozgrywki.

Zagraj teraz i doświadcz gry w trakcie jej tworzenia lub poczekaj, aż będzie oferowała bardziej dopracowane wrażenia.

Dowiedz się więcej

SuchArt: Genius Artist Simulator

W SuchArt jesteś genialnym artystą żyjącym w roku 2130. Jak najlepiej wykorzystaj swoje studio kosmiczne. Twórz dzieła sztuki za pomocą szerokiej gamy narzędzi, sprzedawaj swoje prace, zdobywaj sławę i ulepszaj swoje studio! Puść wodze wyobraźni i stwórz sztukę swoich marzeń!

MALUJ WSZĘDZIE

Zamień otaczający Cię świat w ogromne płótno i rób z nim, co zechcesz – dodaj trochę czerwieni do tej ponurej ściany, rozlej farbę na podłogę i nazwij to abstrakcyjnym ekspresjonizmem lub rozpocznij kolekcjonowanie obrazów alfabetycznie od A do Z: to miejsce jest w końcu Twoje! Czekaj, jak udało Ci się tak szybko zrobić bałagan w studio?

ULEPSZ I ZAPROJEKTUJ SWOJE STUDIO

Nie podoba Ci się pierwotny wygląd i/lub funkcjonalność Twojego studia? To ok, bo zawsze możesz odblokować nowe pokoje, kupić jakieś meble i dekoracje, i umieścić je, jak chcesz i gdzie chcesz – czuj się jak w domu! Czekaj, jak to nie masz wystarczająco pieniędzy?!

SPRZEDAJ I WYEKSPONUJ SWOJA SZTUKĘ

Sprzedaj swoje obrazy na rynku, zrealizuj zamówienia wszystkich klientów i otrzymaj hojne wynagrodzenie, a może nawet prezent! A może jakaś ekspozycja, najlepsza ze wszystkich walut. Nie zapominaj, ze możesz wystawić swoją niesamowitą sztukę i zobaczyć, co mówią o tym krytycy.

REALISTYCZNY OBRAZ

Malowanie w SuchArt jest jak w prawdziwym życiu, ale bez wad. Kolory mieszają się w naturalny sposób, dzięki czemu można łatwo osiągnąć wymarzony efekt. Farba ma realistyczną teksturę, a każdy instrument zmienia ją nieco rożnymi pociągnięciami. Do wyboru jest mnóstwo instrumentów: pędzle, szpachelki, szablony, a nawet miotacze ognia, aby stworzyć swoje kolejne arcydzieło.

Edycje

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny64-bitowy system Windows 7/8/10
System operacyjny64-bitowy system Windows 7/8/10
ProcesorIntel Core i5-2400 z taktowaniem 3,1 GHz lub AMD FX-6300 z taktowaniem 3,5 GHz lub równoważny
ProcesorIntel Core i5-2400 z taktowaniem 3,1 GHz lub AMD FX-6300 z taktowaniem 3,5 GHz lub równoważny
Pamięć RAM4 GB
Pamięć RAM8 GB
Wolne miejsce na dysku4 GB
Karta graficznaGeForce 9600 GT lub AMD HD 3870 512 MB
Karta graficznaGTX 770 2 GB lub lepsza
Loginy
Wymaga konta Epic Games
Wersje językowe
  • DŹWIĘK: angielski | NAPISY: angielski, chiński (uproszczony), francuski, japoński, koreański, portugalski (Brazylia), rosyjski, hiszpański (Ameryka Łacińska), turecki
© 2021 HypeTrain Digital.