SuchArt – często zadawane pytania
SuchArt – często zadawane pytania

Dlaczego wczesny dostęp?

Krótko mówiąc, ponieważ chcemy poznać Twoją opinię! SuchArt to gra stworzona z pasją (na serio) i chcemy, aby była tak dobra i wyjątkowa, jak to tylko możliwe. Proces ten polega na zwracaniu uwagi na to, co społeczność ma do powiedzenia.
Planujemy kontynuować dodawanie nowych funkcji i funkcje do gry w oparciu o przyszłe opinie graczy, a wczesny dostęp wydaje się być najlepszą opcją dla takich ciągłych ulepszeń.

Na jakim etapie rozwoju znajduje się gra?

Gra jest już w pełni grywalna i aż prosi się o tworzenie arcydzieł. Wszystkie pierwotnie przewidziane podstawowe funkcje zostały wdrożone. Jest dużo grywalnej zawartości, wraz z pełną fabułą.

Jak długo gra pozostanie w fazie wczesnego dostępu?

Prawdopodobnie około roku, ale dokładny czas trwania zostanie dostosowany do potrzeb
w zakresie rozwoju oraz liczby funkcji i dodatkowych treści, które postanowimy dodać. Ostatecznie pełna wersja zostanie wydana, gdy uznamy, że gra jest gotowa.

Czym będzie się różnić pełna wersja od wersji oferowanej w ramach wczesnego dostępu?

Gra najprawdopodobniej będzie ewoluować w oparciu o opinie, które otrzymamy od społeczności – nie mamy żadnych sztywno ustalonych planów. Ale możesz spodziewać się większej ilości treści (narzędzi do malowania, mebli, prowizji, nagród itp.), kilku dodatkowych funkcji i nieco bardziej ogólnych usprawnień.

Jak często będziecie aktualizować grę?

SuchArt jest tworzona głównie przez jedną osobę, której zasoby czasowe i energetyczne są oczywiście ograniczone, dlatego planujemy wydawać nie więcej niż 2 duże aktualizacje rocznie. Jednak oczywiście będziemy wydawać w miarę potrzeby poprawki błędów i małe łatki. Udostępnimy też publiczną, niestabilną wersję beta, w której gracze mogą pomóc w testowaniu nowych funkcji/treści w miarę ich opracowywania, zanim zostaną wydane w głównej aktualizacji.

Czy moje postępy będą zapisywane podczas aktualizacji?

Tak!

Czy mogę przekazywać opinie i zgłaszać błędy?

Pewnie! Możesz zostawić swoją opinię na naszym serwerze Discord (tylko prosimy w języku angielskim).