Sundered: Eldritch Edition

Sundered to chaotyczna, ręcznie rysowana gra z gatunku metroidvania, w której przeciwstawiasz się mrocznym mocą lub po nie sięgasz. To kolejny tytuł twórców Jotun, będący wymagającym i unikatowym podejściem do klasycznego gatunku – od teraz również z trybem lokalnej kooperacji!

Informacje o Sundered: Eldritch Edition

Deweloper
Thunder Lotus
Wydawca
Thunder Lotus
Data wydania
Tagi
Akcja
Niezależne
Metroidvania
Wszyscy 10+
Platforma
WindowsMac

Sundered: Eldritch Edition

Sundered Image

Przeciwstaw się lub skorzystaj z mocy zła.

Sundered to chaotyczna, ręcznie rysowana gra z gatunku metroidvania, w której albo oprzesz się starożytnym mocom zła, albo wykorzystasz je na swoją korzyść. Staw czoła hordom przerażających przeciwników w nieustannie zmieniającym się świecie inspirowanym dziełami H.P. Lovecrafta.
Sundered Image

W pułapce zmieniających się jaskiń.

Wciel się w Eshe, wędrowczynię po zniszczonym świecie uwięzioną w nieustannie zmieniających się jaskiniach, rojących się od hord przerażających przeciwników. Użyj mocy skażonych relikwii, by pokonać potężnych bossów za cenę swojego człowieczeństwa.
Sundered Image

Niebezpiecznie wyruszać w pojedynkę!

Sundered: Eldritch Edition zawiera aktualizację Magnate of the Gong dodającą lokalny tryb kooperacji dla maksymalnie 4 graczy, a także nowe strefy i chaotyczną potyczkę z tytułowym bossem dodatku!
Sundered Image

Eksploruj i walcz.

Zgłębiaj generowane proceduralnie podziemia w sercu pięknego, ręcznie rysowanego świata. Staw czoła hordom dynamicznie pojawiających się złowrogich bestii. Poddaj swoje umiejętności i refleks próbie podczas licznych wściekłych potyczek i widowiskowych starć z bossami.
Sundered Image

Umieraj i ulepszaj.

Sundered zaprojektowano tak, aby było wyzwaniem nawet dla wytrawnych graczy, a śmierć stanowiła zaledwie początek. Gdy umierasz, odradzasz się w swojej bazie, gdzie awansujesz i dostosowujesz swoją postać. Ulepszaj i korzystaj z dziesiątek unikalnych atutów, statystyk i specjalnych zdolności.

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
MAC OS
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny
Windows 7 (64-bitowy)
System operacyjny
Windows 10 (64-bitowy)
Procesor
Procesor: 1,8 GHz
Procesor
Procesor: 2,4 GHz
Pamięć RAM
4 GB
Pamięć RAM
8 GB
Karta graficzna
Karta graficzna zgodna z DirectX 10 z co najmniej 256 MB pamięci wideo
Karta graficzna
Karta graficzna zgodna z DirectX 10 z co najmniej 1 GB pamięci wideo
Wersja DirectX
Wersja 10
Wersja DirectX
Wersja 10
Wolne miejsce na dysku
3 GB
Wolne miejsce na dysku
6 GB
Wersje językowe
  • ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA – angielska
  • NAPISY – angielskie, francuskie, włoskie, niemieckie, hiszpańskie (Hiszpania), polskie, portugalskie (Brazylia), rosyjskie, chińskie uproszczone, japońskie, koreańskie
Wszyscy 10+
©2020 Thunder Lotus. Wszelkie prawa zastrzeżone. Sundered i Thunder Lotus są zastrzeżonymi znakami towarowymi Thunder Lotus w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.Polityka prywatności