Teamfight Tactics
Teamfight Tactics

Dobieraj herosów, rozmieszczaj ich i miażdż przeciwników dzięki zmieniającej się liście bohaterów League of Legends w trwającej kilka rund bitwie o prymat. Przechytrz nieprzyjaciół, dostosowując się do danej sytuacji – cała strategia zależy od Ciebie.

Teamfight Tactics

Sprawdź, czy potrafisz zbudować zgrany zespół w Teamfight Tactics, strategicznej automatycznej grze bitewnej PvP prosto od twórców League of Legends.
Wytęż umysł przy dokonywaniu wyborów i ustawianiu jednostek, a następnie wywalcz zwycięstwo w tej ośmioosobowej grze każdy z każdym. Przy setkach różnych kompozycji drużyn i stale modyfikowanej mecie gry możliwa jest każda strategia ― ale najlepiej sprawdzi się tylko ta jedna.
Wypróbuj różnorodne tryby gry, od tych towarzyskich po nastawione na rywalizację, przechytrz przeciwników i przetrwaj jak najdłużej, by zdobyć miejsce na szczycie!

ODKRYJ NOWĄ ROTACJĘ

W Bajerach i Gadżetach, najnowszej rotacji z nowym składem bohaterów i mechaniką hextechowych usprawnień, odkryjesz, że szalony naukowiec to twoje drugie ja. Kto jeszcze zadebiutuje w tej rotacji? Kieszonkowe wersję najpopularniejszych bohaterów, czyli Vi, Jinx i Ekko w wersji chibi!

SKOMPLETUJ DRUŻYNĘ

Stwórz niepowstrzymaną armię, korzystając ze wspólnej puli bohaterów, a potem runda za rundą przedzieraj się przez bitwę, aby na koniec zwycięsko zejść z placu boju. Dzięki losowej rekrutacji i specjalnym wydarzeniom każdy mecz jest niepowtarzalny, więc wykorzystaj swoją kreatywność i przebiegłość, aby przechylić szale na swoją korzyść.

GRAJ, GDZIE I KIEDY CHCESZ

Wyzywaj znajomych i niszcz wrogów na PC-tach, Macach i urządzeniach przenośnych. Ustaw się w kolejce razem ze znajomymi, aby przekonać się, kto z was jest najlepszym taktykiem.

PNIJ SIĘ W RANKINGU

Pełne wsparcie rywalizacji i system dobierania przeciwników zapewniają całą masę szans na ogrywanie przeciwników. Od Żelaza do Pretendenta — wspinaj się w rankingu w zależności od miejsca zajętego w każdej z gier. Pnij się w górę, aby zdobywać nagrody rankingowe na koniec każdej rotacji!

GRAJ WE WŁASNYM STYLU

Dopasuj każdy mecz do swojego stylu gry za pomocą spersonalizowanych aren, wybuchów i emotek. A następnie wkrocz na pole bitwy w asyście ulubionego bohatera chibi lub Małej Legendy! Zbieraj nowe stylizacje, po prostu grając lub kupując je w sklepie TFT.

ZDOBYWAJ NAGRODY ZA GRANIE

Zbieraj darmowe łupy z całkiem nową Przepustką Bajerów i Gadżetów lub ulepszoną Przepustką+, dzięki której można odblokować ekskluzywne nagrody w każdej rotacji!
Pobierz i zagraj w Teamfight Tactics już dzisiaj!

Specyfikacje

Windows
Mac OS
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 7, 8, 10
System operacyjnyWindows 10
ProcesorIntel Core i3-530 / AMD A6-3650 / ARM: brak wsparcia
ProcesorIntel Core i5-3300 / AMD Ryzen 3 1200 / ARM: brak wsparcia
Pamięć2 GB
Pamięć4 GB
Wolne miejsce na dysku16 GB (HDD)
Wolne miejsce na dysku16 GB (HDD)
Karta graficznaNVIDIA GeForce 560 / AMD Radeon HD 6950 / Intel UHD
Karta graficznaNVIDIA GeForce 9600GT / AMD HD 6570 / Intel HD 4600 Integrated Graphics
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański (Hiszpania), hiszpański (Ameryka Łacińska), japoński, koreański, chiński (tradycyjny), wietnamski, chiński (uproszczony), turecki, portugalski (Brazylia), rosyjski, polski, arabski, czeski, grecki, węgierski, rumuński, tajski
  • Napisy: angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański (Hiszpania), hiszpański (Ameryka Łacińska), japoński, koreański, chiński (tradycyjny), wietnamski, tajski, chiński (uproszczony), turecki, portugalski (Brazylia), rosyjski, polski, arabski, czeski, grecki, węgierski, rumuński
© 2019-2021 Riot Games, Inc. TEAMFIGHT TACTICS and any associated logos are trademarks, service marks, and/or registered trademarks of Riot Games, Inc.