The Escapists 2

Sezon

The Escapists 2 — Season Pass

Aresztuję Cię — jesteś podejrzany o ucieczkę z więzienia! Masz prawo zachować milczenie i dobrze się bawić z The Escapists 2 Season Pass. W tym z trzema najsłynniejszymi więzieniami z dodatków Dungeons and Duct Tape, Wicked Ward oraz Big Top Breakout!

Informacje o The Escapists 2

Deweloper
Mouldy Toof Studios
Wydawca
Team17 Digital Ltd.
Data wydania
Tagi
Strategiczne
Niezależne
Symulatory
Oceny
Platforma
Windows

The Escapists 2 — Season Pass

STÓJ! Tak, Ty tam. Aresztuję Cię — jesteś podejrzany o ucieczkę z więzienia! Masz prawo zachować milczenie i nie wolno Ci pójść i dobrze się bawić z The Escapists 2 Season Pass. A już na pewno nie z trzema najsłynniejszymi więzieniami z dodatków Dungeons and Duct Tape, Wicked Ward oraz Big Top Breakout!

Wicked Ward!

Co opętało strażników, że zamknęli Cię na opuszczonym szpitalnym oddziale? Zaczyna robić się strasznie, ale nie bój się, ucieczka z pewnością podniesie Cię na duchu! To nawiedzone i straszne więzienie będzie sprawdzianem nawet dla najbardziej zatwardziałych fanów serii The Escapists. Uciekniesz nieumarłym strażnikom, czy pozostaniesz zamknięty w nawiedzonej, nadnaturalnej pace?

Big Top Breakout!

Czas wpuścić gościa w dziwną akcję w najbardziej szalonym więzieniu, walczyć pryskającym wodą kwiatkiem, żonglować dla zarobku i za wszelką cenę unikać tych wrednych stróżujących pudli! Będziesz potrzebować swego sprytu, bo ucieczka to nie kaszka z mleczkiem i absolutnie nie ma tu czasu na wygłupy! Zorganizuj ucieczkę i zrób to szybko… lub pozostań więźniem w obwoźnym cyrku do końca swoich dni!

Dungeons and Duct Tape!

Słuchajcie, słuchajcie! Za zbrodnie przeciwko koronie skazano Cię na przeżycie reszty Twych dni w lochach… chyba że wykażesz się zwinnymi rączkami i dasz radę otworzyć zamek! Z mieszanką średniowiecznych strojów, zajęć i przedmiotów, ucieknij którędykolwiek poniesie Cię łódź — byle tylko przeprawiła Cię przez tę zdradziecką fosę!

Uwaga: Glorious Regime Prison NIE wchodzi w skład przepustki sezonowej.

Zdobądź dodatkową zawartość do The Escapists 2 dzięki przepustce sezonowej. Sprawdź, na co cię stać i wydostań się z trzech rygorystycznych więzień za pomocą dodatkowych przedmiotów, personalizacji i w ramach nowych sposobów na ucieczkę!

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny
Windows 7/8.1/10 (wersje 32-bitowe)
System operacyjny
Windows 7/8.1/10 (wersje 64-bitowe)
Procesor
Intel Core Duo E6600 z 2,4 GHz
Procesor
i5-2500k z 3,3 GHz lub AMD FX 6300 z 3,5 GHz
Karta graficzna
Intel 4400, GeForce GT 8800 lub AMD Radeon HD 4650
Karta graficzna
GeForce GTX 750, AMD R7 370
Pamięć RAM
2 GB
Pamięć RAM
4 GB
Wolne miejsce na dysku
4 GB
Wolne miejsce na dysku
4 GB
Wersja DirectX
11
Wersja DirectX
11
Wersje językowe
  • Angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, chiński (uproszczony), włoski
The Escapists 2 opracowany przez Mouldy Toof Studios wraz z Team17 Digital Ltd. © 2019. Wydane przez Team17 Digital Ltd. Wszystkie znaki towarowe, prawa autorskie oraz logo należą do ich prawowitych właścicieli.Polityka prywatności