The Eternal Cylinder

The Eternal Cylinder

The Eternal Cylinder

W grze The Eternal Cylinder, sterując stadem uroczych stworzeń zwanych Trebhumami, gracze muszą eksplorować dziwny obcy świat cechujący się obfitością egzotycznych form życia, surrealistyczną atmosferą i ciągłym zagrożeniem ze strony Cylindra – olbrzymiej konstrukcji starożytnego pochodzenia, która toczy się przez świat i miażdży wszystko na swojej drodze. Przeżyj niezapomnianą przygodę w grze z modelem zniszczeń w czasie rzeczywistym, SI zwierząt, organiczną eksploracją i porywającymi zagadkami.
Twoje Trebhumy zaczynają na dole łańcucha pokarmowego, ale mutacja i ewolucja wskutek spożywania przedstawicieli różnorodnej fauny i flory zapewnią im nowe umiejętności i wygląd. Odkryj i wykorzystaj dziesiątki mutacji zapewniających dostęp do nowych umiejętności – w tym latania i pływania, dzięki którym dotrzesz do wcześniej nieosiągalnych obszarów – oraz nowych zmysłów umożliwiających sprostanie zagadkom i niebezpieczeństwom. Łącząc Trebhumy o przeróżnych mutacjach, możesz stworzyć jedyne w swoim rodzaju stado. Każda mutacja zmieni również wygląd fizyczny danego Trebhuma. Gracze, którzy odkryją znaczną liczbę mutacji podczas eksploracji tego wyjątkowego świata, przekonają się o wielkiej różnorodności wyglądu Trebhumów.
The Eternal Cylinder Image
Cechy gry:
Niezapomniany obcy świat do odkrycia: gracze przemierzają wspaniały świat pełen niezapomnianych widoków i niepowtarzalnych krajobrazów, gdzie za każdym rogiem czeka na nich coś nowego.
Pradawne tajemnice do rozwiązania: świat gry kryje mnóstwo trudnych zagadek do rozwiązania.
Zagłada świata w czasie rzeczywistym: każdy obiekt w świecie może zostać zniszczony przez Wieczny Cylinder (Eternal Cylinder), więc by przetrwać, gracze muszą nieustannie schodzić mu z drogi, niezmiennie mając przed oczami jego zdumiewający, wszechpotężny masyw.
Stwórz własną rodzinę obcych: rozwijaj nomadyczne stado wyjątkowych obcych stworzeń zwanych Trebhumami. Gracz może kontrolować tylko jednego Trebhuma naraz, podczas gdy reszta stada podąża za nim. Istnieje jednak możliwość dowolnego przełączania między poszczególnymi członkami stada. Eksploruj świat, aby uratować kolejnych krewniaków i stale powiększać rodzinę. Kontroluj stado, które może liczyć
ponad 20 członków, i zapewnij każdemu Trebhumowi jego własne niepowtarzalne mutacje oraz zestawy umiejętności. Gracze mogą nadać każdemu ze swoich Trebhumów dowolną nazwę, zwiększając tym samym emocjonalną więź łączącą ich z rodziną Trebhumów.
Niepowtarzalny system mutacji: chociaż Trebhumy są na ogół słabe i zaczynają na samym dole łańcucha pokarmowego, to mają wyjątkową zdolność mutowania i odblokowywania nowych umiejętności przez spożywanie jedzenia znajdowanego w świecie gry. Rolą graczy jest zatem eksperymentować i odkrywać właściwości szerokiej gamy owoców, flory i obcych stworzeń, aby odblokować nowe moce i możliwości rozgrywki.
Ponad 50 mutacji do odkrycia: eksplorując świat, gracze mogą odblokować ponad 50 niepowtarzalnych mutacji, z których każda otwiera nowe możliwości rozgrywki. Znajdują się wśród nich możliwości przemieszczania się, takie jak latanie czy pływanie, ale również bardziej ofensywne zdolności w postaci plucia ogniem czy emisji głośnych dźwięków odstraszających. Kolejne mutacje pozwalają graczom odkrywać nowe obszary w świecie gry, a każda mutacja łączy się z innymi, tworząc rozbudowany zestaw umiejętności, który jest stale poszerzany.
Własny Trebhum dla każdego: ciesz się praktycznie nieskończoną różnorodnością wyglądu Trebhumów. Wszystkie mutacje łączą się ze sobą, nadając stworzeniom zaskakujący wygląd. W ten sposób możesz rozwijać swoje stado w miarę przemierzania nowych obszarów.
Wciągająca historia: The Eternal Cylinder oferuje głęboką i wciągającą historię, którą gracze odkrywają w trakcie eksploracji obcej krainy. Gra bada tematy związane z rodziną, dziedzictwem oraz nieprzemijającą potęgą wiedzy.
Złożony survival: chcąc przetrwać, gracze muszą zarządzać kilkoma różnymi rodzajami zasobów. Należy mieć na uwadze między innymi poziom nawodnienia, temperaturę ciała, mogącą wpłynąć na rozgrywkę na kilka sposobów, oraz kondycję.
Tętniący życiem ekosystem: świat The Eternal Cylinder zamieszkuje ponad 30 zapadających w pamięć, ręcznie stworzonych istot. Stworzenia te występują w różnych rozmiarach: od tych mniejszych niż Trebhumy, aż po lewiatany wielkości drapacza chmur, które już z daleka widać na horyzoncie. Każde z nich ma własną SI i zachowuje się w naturalny sposób. Gracze muszą przyswoić ich sposoby zachowywania się i odkryć zaskakujące metody na wykorzystanie hierarchii łańcucha pokarmowego podczas interakcji z każdym stworzeniem.
4 wyjątkowe biomy do odkrycia i eksploracji: gracze mogą eksplorować 4 wyjątkowe biomy, w tym niesamowite sawanny i zainfekowane siedliska, w których odkryją niespotykane nigdzie indziej ekosystemy i stworzenia.

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
ProcesorIntel Core i5-4460
ProcesorIntel Core i5-7600
Pamięć RAM8 GB
Pamięć RAM16 GB
Karta graficznaGTX 1060
Karta graficznaGTX 2070
Wersje językowe
  • Angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, chiński, portugalski
  • JESZCZE NIE PRZYZNANO KATEGORII WIEKOWEJ