The First Tree
The First Tree

Piękna trójwymiarowa gra o eksploracji opowiadająca dwie równoległe historie: o lisie szukającym zaginionej rodziny i synu próbującym pojednać się z ojcem na Alasce. Odkryj artefakty z życia chłopca w drodze do Pierwszego Drzewa (The First Tree).

The First Tree

Banner 1

Ta historia kończy się u źródła życia

Przejmujesz kontrolę nad lisem podczas poruszającej, pięknej podróży do samego źródła życia, która pomoże Ci zrozumieć śmierć. Po drodze odkryjesz artefakty i historie z życia chłopca, który towarzyszy lisowi w drodze do Pierwszego Drzewa (The First Tree).

Główne cechy:

  • Gra dla miłośników Journey, Firewatch i Shelter.
  • To nie byle „symulator lisa”, tylko emocjonująca, osobista historia człowieka, której zakończenie na długo zapadnie Ci w pamięci.
  • Zawiera piękną ścieżkę dźwiękową w wykonaniu uznanych artystów takich jak Message to Bears, Lowercase Noises i Josh Kramer.
  • Krótka gra (około półtora godziny) skupiona na fabule, z drobnymi łamigłówkami i elementami platformowymi, bez wrogów.

Specyfikacje

Windows
Komputery Mac
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 7 SP1+ (64-bit only)
System operacyjnyWindows 10 (64-bit only)
ProcesorDwurdzeniowy 2,2 GHz (ze wsparciem dla systemu instrukcji SSE2)
Procesor3,0 GHz
Karta graficznaGeForce GTX 750 / Radeon R7 260X z 1 GB pamięci
Pamięć RAM6 GB
Pamięć RAM8 GB
Wolne miejsce na dyskuDo potwierdzenia
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski
  • Napisy: angielski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), francuski, niemiecki, włoski, japoński, koreański, portugalski (Brazylia), rosyjski, hiszpański (Hiszpański)
Copyright © 2021 David Wehle, LLC. All rights reserved.