The Last Show of Mr. Chardish
The Last Show of Mr. Chardish

Po kilku dekadach aktorka Ella powraca do opuszczonego teatru, żeby odkryć zachowaną kolekcję niezwykłych przedstawień. Eksploruj przeróżne magiczne, ręcznie malowane światy, gromadząc zagubione przedmioty z przeszłości.
Image 1

WYJĄTKOWE DOŚWIADCZENIE

„The Last Show of Mr. Chardish” to podróż przez przeróżne światy stworzone przez genialnego reżysera Roberta Chardisha. Wcielasz się w rolę aktorki Elli i eksplorując stary teatr, próbujesz odkryć tajemnice w niezwykłych, magicznych sztukach teatralnych stworzonych przez wyobraźnię pana Chardisha.
Image 2

NOSTALGICZNA PODRÓŻ DO PRZESZŁOŚCI

W czasach młodości aktorka i reżyser mieli mnóstwo marzeń i planów. Dekady później aktorka wraca do teatru, żeby jeszcze raz stać się performerką, częścią widowni i muzą.
Występy, listy i wywiady radiowe mają ogromne znaczenie, ale czy pozwolą jej odnaleźć to, czego szuka? Weź udział w ostatnim przedstawieniu słynnego artysty, który zastanawia się nad najważniejszymi momentami w życiu i Twojej w nim roli.
Image 2

PRZERÓŻNE STYLE GRAFICZNE I ROZGRYWKI

Każdy spektakl pozwoli odkryć nową, niesamowitą scenografię w pełni pokolorowaną w VR. Każdy występ opowiada historię innej postaci z indywidualną mechaniką gry oraz wyjątkowym zakończeniem. Czy jesteś robotem uciekającym z fabryki, czy niewielkim, chełpliwym muszkieterem — każda rola, w którą się wcielasz, wyraża emocje reżysera.
Image 2

GRAFIKA STWORZONA Z TECHNOLOGIĄ VR

Żeby oddzielić występy od rzeczywistości i podkreślić ich aspekt artystyczny, zdecydowaliśmy się sięgnąć po nową, kreatywną metodę projektowania graficznego. Segmenty z występami w grze zostały pomalowane przy pomocy technologii wirtualnej rzeczywistości. Zamiana tradycyjnego modelowania 3D na malarskie pociągnięcia pędzlem i rozbryzgi dała nam więcej wolności w tworzeniu artystycznej wizji reżysera.

W The Last Show of Mr. Chardish spotkasz:

— Bogatą, wciągającą fabułę o relacji dwójki artystów, którzy założyli teatr w brytyjskiej wiosce.
— Wiele rozdziałów z różnymi mechanikami rozgrywki, które opowiadają historie powiązane z główną fabułą.
— Wyjątkowy styl graficzny stworzony przy pomocy technologii malowania VR.

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 7 SP1 64-bit lub nowszy
System operacyjnyWindows 7 SP1 64-bit lub nowszy
ProcesorIntel i3 trzeciej generacji lub jego odpowiednik
ProcesorIntel i5 szóstej generacji lub jego odpowiednik
Pamięć RAM4 GB RAM
Pamięć RAM4 GB RAM
Wolne miejsce na dysku4 GB
Wolne miejsce na dysku4 GB
Wersja DirectXDirectX 11
Wersja DirectXDirectX 11
Karta graficznaGeForce GTX 650 lub AMD Radeon R7 250
Karta graficznaGeForce GTX 770 lub AMD Radeon 380
Loginy
Wymaga konta Epic Games
Wersje językowe
  • DŹWIĘK: angielski
  • NAPISY: chiński (uproszczony), francuski, polski, niemiecki, włoski, hiszpański (Hiszpania), portugalski (Brazylia), rosyjski, turecki, koreański, angielski, japoński
© 2021 Punk Notion sp. z o.o. All rights reserved. Developed by Punk Notion sp. z o.o., and published by Hydra Games S.A. All other copyrights or trademarks are the property of their respective owners and are used here with permission.