The Legend of Heroes: Trails from Zero
The Legend of Heroes: Trails from Zero

Lloyd Bannings zostaje przydzielony do jednostki policyjnej Special Support Section w Crossbell City, gdzie wraz z nowymi kolegami z zespołu będzie musiał sprawdzić się w walce o sprawiedliwość w mieście ogarniętym korupcją.

Informacje

Lloyd Bannings wraca do rodzinnego miasta, aby pójść w ślady swojego zmarłego brata i dołączyć do policji Crossbell. Niestety zostaje przydzielony do nowej naprędce skrzykniętej jednostki, Special Support Section, która zwykle podejmuje się tylko dorywczych zadań lub pomaga ludziom w potrzebie. Wkrótce jednak Lloyd i jego zespół zaczynają powoli odkrywać, że ich tętniące życiem miasto skrywa mroczne, kryminalne podziemie... oraz kilka straszliwych sekretów.

Poznaj Crossbell w tym nowym ekscytującym rozdziale słynnej serii The Legend of Heroes! Crossbell, zamożne miasto-państwo i jeden z gospodarczych liderów kontynentu, stanowi przedmiot nieustannych walk terytorialnych pomiędzy Imperium Erebonian a Republic of Calvard.
Po trzech latach z dala od domu Lloyd Bannings wraca do rodzinnego miasta, aby pójść w ślady swojego zmarłego brata i dołączyć do policji Crossbell. Niestety, po powrocie dowiaduje się, że został przydzielony do Special Support Section, nowej jednostki, która podejmuje się jedynie dorywczych zadań i pomaga w drobnych sprawach. Tam poznaje swoich nowych kolegów po fachu: Ellie Macdowell, wnuczkę burmistrza miasta; Randy'ego Orlando, kobieciarza i byłego żołnierza oraz Tio Plato, młodą specjalistkę od kwestii technologicznych.
Choć ich jednostka jest wyśmiewana przez media i pogardliwie traktowana przez resztę policji w Crossbell, Lloyd oraz jego przyjaciele kontynuują swoje starania, aby zmienić miasto na lepsze. Z czasem jednak zaczynają coraz częściej stawać oko w oko z przestępczością i korupcją wyniszczającą ich miasto. Niestety, nie mają pojęcia, jak głęboko sięga mroczna strona Crossbell City...

Najważniejsze cechy

Witaj w Crossbell: Rozpocznij nową, ekscytującą przygodę w tym kultowym państwie-mieście należącym do uniwersum Trails! Poznaj bogaty i orzeźwiający świat gry, pełen przygód oraz tajemnic czekających na odkrycie.
Dopracowana taktyka: Strategiczny system walki został udoskonalony, by zapewnić Ci bogatą i satysfakcjonującą rozgrywkę taktyczną. Wykorzystaj potężne umiejętności oraz pracę zespołową, aby pokonać swoich wrogów!
Twoje miasto, Twoja historia: Funkcje jak high-speed oraz tryb skip mode pozwalają Ci dostosować rozgrywkę do swoich preferencji i przyspieszyć starcia z przeciwnikami, aby móc skupić się na fabule oraz dziejących się wokół Ciebie wydarzeniach.