The Legend of Nayuta: Boundless Trails
The Legend of Nayuta: Boundless Trails

Pamiętne spotkanie z wróżka Noi sprawia, że Nayuta i jego przyjaciele decydują się wyruszyć poza granice swojej rodzinnej wyspy, aby powstrzymać mroczny spisek.

Informacje

Nayuta zawsze chciał poznać świat kryjący się za horyzontem swojej rodzinnej wyspy. Po pamiętnym spotkaniu z wróżką imieniem Noi, Nayuta i jego przyjaciele decydują się ruszyć na spotkanie przygodzie poprzez wiele światów, aby powstrzymać podły spisek, który został wprawiony w ruch.

Nayuta spędza dni, wpatrując się w gwiazdy nad swoją rodzinną wyspą i zastanawiając się, co skrywa horyzont. Choć ludzie zarzekają się, że morze, na którym żyją, jest płaskie i skończone, Nayuta wie, że jest tam coś więcej, co tylko czeka na odkrycie.
Czasami antyczne ruiny i gwiazdy spadają z nieba nad domem Nayuty, oferując mu dyskretny wgląd w inne światy. Eksplorując jedną z takich ruin, Nayuta i jego przyjaciele uratowali małą, wyglądającą na wróżkę dziewczynkę o imieniu Noi. Noi informuje Nayutę, że zostało jej skradzione coś bardzo ważnego i prosi o pomoc w jego odzyskaniu.
Tak właśnie rozpoczyna się przygoda Nayuty – przygoda, która zabierze go daleko poza granice rodzinnej wyspy i pozwoli mu poznać nowe światy oraz dokonać niezwykłych odkryć!

Najważniejsze cechy

Daleko od domu: Poznaj wszystkie cudowne zjawiska, które Nayuta no Kiseki ma do zaoferowania. Ciesz się oszałamiającymi efektami wizualnymi w HD, 60 klatkami na sekundę, wysokiej jakości muzyką oraz nowymi ilustracjami dodanymi specjalnie do zachodniej premiery!
Umiejętności na każdą porę roku: Rusz do boju w rozgrywce w czasie rzeczywistym oraz rozwiązuj oparte na środowisku łamigłówki, na które wpływają bieżące pory roku. Korzystaj z sezonowej magii i potężnych broni, aby pokonać wrogów i odblokować nowe techniki na podstawie swoich osiągnięć.
Morska przygoda: Zanurz się w innego rodzaju grze z serii Trails! Daj się wciągnąć w tę zagadkową, osadzoną w świecie fantasy historię i odkryj różnorodne barwne lokalizacje oraz postacie dzięki bogatemu wyborowi dodatkowych misji.