The Riftbreaker

Gra survivalowa o budowie baz z elementami gry akcji RPG. Jesteś elitarnym naukowcem i komandosem zarazem, wyposażonym w potężną zbroję mecha i zdolnym do podróży w szczelinie czasoprzestrzennej. Tnij i rąb niezliczone zastępy wrogów. Buduj swoją bazę, zbieraj próbki i prowadź ba...

Informacje o The Riftbreaker

Deweloper
EXOR Studios
Wydawca
EXOR Studios
Dostępna
Dostępne niedługo
Tagi
Strategiczne
Budowanie baz
RPG
Oceny
Platforma
Windows

The Riftbreaker

Riftbreaker Action

O GRZE THE RIFTBREAKER

Wcielasz się w rolę kapitan Ashley S. Nowak – jesteś Riftbreakerem, elitarnym naukowcem i komandosem zarazem, wyposażonym w potężną zbroję mecha. Przekroczysz prowadzący tylko w jedną stronę portal, poprzez który dostaniesz się na Galateę 37 – odległą planetę na krańcach Drogi Mlecznej. Twoim celem będzie zbudowanie tam bazy, która pozwoli na powrót na Ziemię i dalszą kolonizację planety. Zbroja mecha Ashley, nazywana przez nią „Mr. Riggs“, wytrzymuje najtrudniejsze warunki środowiskowe i posiada pełen zakres wyposażenia potrzebny do budowy baz, wydobywania surowców, zbierania okazów i oczywiście – walki.
Riftbreaker base building

BUDOWANIE BAZY

Twoim zadaniem jest zbudowanie dwukierunkowej szczeliny umożliwiającej powrót na Ziemię. Jest to bardzo skomplikowany projekt, wymagający ogromnych ilości energii. Proste kolektory słoneczne i kilka ton stali nie wystarczą. Do ukończenia tej misji potrzebować będziesz rozbudowanego łańcucha kopalni, rafinerii, elektrowni i obiektów badawczych.
Exploration

EKSPLORACJA

Galatea 37 to nieznana planeta w pasie Sycorax Drogi Mlecznej. Prowadzone z oddali badania wykazały, że można ją zamieszkać i idealnie nadaje się do kolonizacji. Planeta jest pełna rzadkich minerałów i substancji, które można znaleźć w różnych miejscach na całym globie. Zróżnicowane biomy mogą zaskoczyć Cię nieznaną fauną i florą, a także surowymi warunkami pogodowymi. Zbuduj lokalne przyczółki w miejscach bogatych w zasoby, tak by mogły transportować potrzebne surowce za pomocą technologii szczelinowej.
Defense

OBRONA

Twoja obecność na tej planecie nie pozostanie niezauważona. W miarę jak będziesz rozbudowywać przemysł i zakłócać naturalny porządek, świat zacznie postrzegać Cię jako zagrożenie. Przygotuj się do obrony. Buduj ściany, bariery i wieże obronne, ponieważ ataki będą z każdym dniem coraz silniejsze. Stawisz czoła tysiącom wrogich stworzeń, próbujących wyeliminować Twoją obecność.
Inventory

RĄB, TNIJ, STRZELAJ, ZBIERAJ PRÓBKI, BADAJ, TWÓRZ NARZĘDZIA I NIE TYLKO!

Mr. Riggs może być wyposażony w potężną broń i umiejętności, które pozwolą Ci pokonać największe z bestii. Musisz przygotować się na stawienie czoła wielu wrogim obcym stworzeniom podczas prowadzenia zwiadu na tej planecie.
Poległe bestie będą upuszczać cenne okazy badawcze, jak również rzadkie zasoby. Wykorzystaj wszystko, co możesz zebrać, do badań i tworzenia nowych technologii, budynków, broni oraz sprzętu. Możesz również badać teren za pomocą swoich czujników i szukać skarbów zakopanych pod powierzchnią.

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny
Windows 8.1
System operacyjny
Windows 10
Procesor
Intel i5 2. generacji lub AMD Bulldozer (z czterema rdzeniami)
Procesor
Intel i7 2. generacji lub AMD Ryzen
Pamięć RAM
8 GB
Pamięć RAM
12 GB
Wolne miejsce na dysku
8 GB
Wolne miejsce na dysku
8 GB
Wersja DirectX
11
Wersja DirectX
12
Karta graficzna
Nvidia GTX 750 z 2 GB pamięci lub AMD R7 265 z 2 GB pamięci
Karta graficzna
Nvidia GTX 1060 z 6 GB pamięci lub AMD RX570 z 8 GB pamięci
Inne
Windows 7 nie jest obsługiwany
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski | Napisy: angielski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), francuski, niemiecki, japoński, koreański, polski, portugalski, hiszpański (Hiszpania)
©2021 EXOR Studios, the EXOR Studios logo, Riftbreaker and the Riftbreaker logo are trademarks or registered trademarks in the United States, European Union and other countries. Polityka prywatności