They Always Run
They Always Run

Wciel się w Aidana, trójramiennego mutanta, który podejmuje się najniebezpieczniejszych zleceń w galaktyce. Łap, wycinaj w pień i niszcz wrogów w tej ekscytującej platformówce 2D w scenerii kosmicznego westernu.
They Always Run-rznyo

ZOSTAŃ NAJODWAŻNIEJSZYM ŁOWCĄ NAGRÓD W GALAKTYCE

Od czasu upadku Imperium mieszkańców galaktyki zalewa przestępczość. Odnajdywanie poszukiwanych zbiegów stało się bardzo cenioną umiejętnością.
Aidan jest trójrękim łowcą nagród, który musi polować na najbardziej niebezpiecznych i nieuchwytnych złoczyńców w galaktyce.
They Always Run-ks873

WALCZ Z TRZEMA RAMIONAMI

Za niektóre zlecenia nagrodą są pieniądze, inne nagradzają Aidana cennymi informacjami, które może on wykorzystać do odnalezienia ludzi, od których się to wszystko zaczęło – jednocześnie wplątując się w galaktyczny spisek.
Posiadanie trzech rąk pozwala na rozprawienie się z większą ilością wrogów naraz i daje przewagę w niemal każdej potyczce. Użyj trzeciego ramienia do wykonywania ukierunkowanych ataków i rzutów, manipuluj otoczeniem, niszcz przeszkody i pokonaj przeciwników.
They Always Run-1rbns

ZŁAP, TNIJ, POKONUJ I NISZCZ

Poluj na przestępców na obrzeżach galaktyki, w zaludnionych systemach i na ruinach dawno wymarłych cywilizacji. Ulepszaj swój sprzęt, zyskuj nowe umiejętności, rośnij w siłę i niszcz wszystko, co stanie ci na drodze.
Ciesz się złożoną historią przeplataną wysokooktanową rozgrywką, pełną zwrotów akcji, które uderzają tak mocno, jak trzecie ramię łowcy nagród!
They Always Run-1ghxi

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
Wersja systemu operacyjnegoMicrosoft® Windows 10
Wersja systemu operacyjnegoMicrosoft® Windows 10
ProcesorIntel Core i5 lub jego odpowiednik
ProcesorIntel Core i5 lub lepszy
Pamięć RAM8 GB
Pamięć RAM8 GB
Karta graficznaNvidia GeForce GTX 650 lub równoważna
Karta graficznaNvidia GeForce GTX 650 lub nowsza
Wersja DirectXDirectX 11
Dodatkowe urządzenie wejścioweKontroler do gier
Wersje językowe
  • Dźwięk: English
  • Napisy: French, German, Chinese (Simplified), Russian, English
2021 © Alawar Entertainment, Inc. All rights reserved.