This Is the President
This Is the President

This Is the President to thriller polityczny. Jesteś świeżo wybranym przywódcą z niejasną przeszłością. To od Ciebie zależy, czy nadużyjesz pozycji najpotężniejszego człowieka na świecie, by uniknąć sprawiedliwości za dawne występki.

This Is the President

This Is the President to oparty na fabule symulator zarządzania. W roku 2020 wygrywasz wybory i zostajesz Prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Aby uniknąć sprawiedliwości za przestępstwa popełnione gdy byłeś jeszcze szemranym multimilionerem, musisz ratyfikować poprawkę 28, która przyznałaby dożywotni immunitet każdemu prezydentowi.
Zarządzaj swoim oficjalnym i nieoficjalnym personelem jak prawdziwy mafioso, aby poradzić sobie ze wszystkimi starymi problemami, które miałeś w przeszłości, jak również z nowymi, eleganckimi kłopotami, które pojawiają się w biurze. Będziesz toczyć boje z konkurentami, establishmentem, mediami, a nawet zagranicznymi przywódcami.
W tej polityczno-satyrycznej mieszance, działania gracza nieuchronnie prowadzą do położenia, które eskaluje w absurdalne, przerażające, tragiczne, a nawet śmieszne sytuacje.
Ale droga do dożywotniego immunitetu jest pełna pułapek i musisz pamiętać, by codziennie sprzątać pojawiający się na nowo bałagan. Ktoś mógłby nawet nazwać te rozpraszacze „obowiązkami głowy państwa”.
Zdobądź kilka łatwych punktów dzięki ograniczeniu cen gier wideo i zakazowi reklamy online. Ale dlaczego ograniczać się jedynie do reklam?
Ureguluj cały Internet – Twoi kumple z Chin i tak chętnie skorzystają z pomocy przy cenzurze.
A co powiesz na poratowanie rosyjskiego prezydenta, obalonego przez swojego przeciwnika? Wysłanie chomika w kosmos jest jednym z bardziej „sensownych” wyborów, zaraz obok pomocy seryjnemu mordercy w ucieczce z więzienia.
Oczywiście członkowie Twojego zespołu mogą nie pochwalać niektórych Twoich decyzji, ale nie zaszkodzi czasem przypomnieć im, kto pomaga ukryć ich małe, brudne sekrety. Historie takie jak hazard, alkohol i przemoc domowa, by wymienić tylko kilka z nich.
Bandyci, hakerzy, dziennikarze, prawnicy: będziesz potrzebować różnych talentów i bez względu na to, jak odmiennie ich sumienia będą podchodzić do powierzonych im zadań, nie ma takiego dylematu moralnego, którego nie dałoby się rozwiązać za pomocą soczystej premii świątecznej z naszego funduszu charytatywnego.
Amerykanie mogą wierzyć w ten swój uroczy „trójpodział władzy” jak bardzo tylko chcą, ale nikt nie oprze się Twoim metodom perswazji.
W głębi już wiedzą: nic nie może rozdzielić władzy od Ciebie.
Jest tylko jedno wyjście. Zmień tekst Konstytucji Stanów Zjednoczonych przekonując, szantażując, przekupując i zastraszając dużą część systemu politycznego, by przyznała Ci dożywotni immunitet.
– Zarządzaj swoimi wynikami w sondażach, pieniędzmi i zespołem w sposób niespotykany dotąd u żadnego innego prezydenta USA – kontroluj swoją prezydenturę za pomocą wszelkich niezbędnych środków.
– Wygłaszaj przemówienia, przygotowywuj projekty rozporządzeń, zarządzaj codziennymi kryzysami, organizuj konferencje prasowe i tweetuj lepiej niż jakikolwiek prezydent przed Tobą.
– Zatrudnij zespół zabójców, hakerów, lobbystów i innych specjalistów. Wysyłaj ich na niebezpieczne misje, które można rozwiązać legalnymi metodami. Jeśli to nie podziała, wyślij ich na niebezpieczne misje, które można rozwiązać nielegalnymi metodami.
– Przeżyj fascynującą interaktywną narrację z szeroką gamą wyborów i fabularnych rozgałęzień. Czy zakończysz swoją kadencję na swoich warunkach, czy jesteś tylko pionkiem w większej grze?
– Rządź krajem jak prawdziwy gangster, z gabinetem cieni, który budzi strach i szacunek na całym świecie.

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 7 lub nowszy
System operacyjnyWindows 10 lub nowszy
ProcesorProcesor AMD / Intel z taktowaniem 2,6 GHz lub wyższym
ProcesorProcesor AMD / Intel z taktowaniem 2,6 GHz lub wyższym
Pamięć RAM4 GB
Pamięć RAM8 GB
Wolne miejsce na dysku6 GB
Wolne miejsce na dysku6 GB
Wersja DirectX11
Wersja DirectX11
Karta graficznaDedykowana karta graficzna NVIDIA/AMD z co najmniej 1 GB dedykowanej pamięci VRAM
Karta graficznaDedykowana karta graficzna AMD/NVIDIA z co najmniej 1 GB dedykowanej pamięci VRAM
InneZalecany procesor AMD Athlon II X2 250 lub Intel Core 2 Duo E6750 lub nowszy. Zalecana karta NVIDIA GT 440 z 1 GB pamięci lub AMD HD 4870 z 1 GB pamięci lub nowsza.
InneZalecany procesor AMD Phenom II X4 965 lub Intel Pentium Dual-Core G620 lub nowszy. Zalecana karta NVIDIA GTX 650 z 1 GB pamięci lub AMD Radeon HD 5750 z 1 GB pamięci lub nowsza.
Wersje językowe
  • DŹWIĘK: angielski
  • NAPISY: angielskie, rosyjskie.
© 2021 THQ Nordic AB. Developed by SuperPAC. Published & Distributed by THQ Nordic GmbH, Austria. All other brands, product names and logos are trademarks or registered trademarks of their respective owners. All rights reserved.