Bilet sezonowy Train Sim World 2: Rush Hour Season Ticket
Bilet sezonowy Train Sim World 2: Rush Hour Season Ticket

Kiedy przybywa pasażerów pragnących wrócić do domu, na perony wkrada się chaos, więc kontroluj przejazdy na wszystkich trzech kultowych trasach z biletem sezonowym Rush Hour Season Ticket.

Bilet sezonowy Train Sim World 2: Rush Hour Season Ticket

Kiedy przybywa pasażerów pragnących wrócić do domu, na perony wkrada się chaos, więc kontroluj przejazdy na wszystkich trzech kultowych trasach z biletem sezonowym Rush Hour Season Ticket.

Northeast Corridor: Boston – Providence

Przejmij kontrolę nad najbardziej zatłoczoną i najszybszą linią pasażerską w Stanach Zjednoczonych i eksploruj słynny Northeast Corridor między dwoma stanowymi stolicami – Bostonem i Providence. Zachowaj spokój podczas międzymiastowych i regionalnych przejazdów w kultowym pociągu Amtrak, z rewelacyjnym wyposażeniem MBTA.

Riesa – Dresden

Podbij dwie linie wiejskich rejonów Saksonii z przejazdami regionalnymi, ekspresowymi, S-Bahn i międzymiastowym pospiesznym. Ta skomplikowana trasa biegnąca z dworca centralnego Drezna działa jak w zegarku. Wsiądź do nowoczesnych składów DB oraz MRCE i transportuj pasażerów oraz towary. Przyjeżdżaj na czas i trzymaj się bardzo zróżnicowanego rozkładu.

Brighton Main Line: London Victoria – Brighton

Zarządzaj jedną z najbardziej problematycznych głównych linii kolejowych Wielkiej Brytanii, od historycznej stacji London Victoria przez międzynarodowy hub lotniczy Gatwick aż po najstarszy nadmorski kurort w kraju, Brighton. Zachowaj zimną krew między przejazdami regionalnymi, pospiesznymi i ekspresowymi na trasie Southern i Gatwick Express.

Najważniejsze cechy

 • Eksploruj realistycznie odtworzone trasy z biletem sezonowym:
 • Northeast Corridor: Boston – Providence – Otwarta w 1834 r., jedna z pierwszych tras kolejowych w Stanach Zjednoczonych. Teraz stanowi część słynnego Northeast Corridor i najbardziej zatłoczonej i najszybszej kolei pasażerskiej w Stanach Zjednoczonych, transportującej pasażerów dojeżdżających do pracy 49-milową trasą pomiędzy dwoma stanowymi stolicami.
 • Riesa – Dresden – Ta 82-kilometrowa trasa obejmuje linię przez Coswig oraz odcinek do Großenhain. Zawiera również pospieszną linię dla IC (wymagana DB BR 101) oraz połączeń ICE (wymagana DB BR 406 ICE 3M).
 • Brighton Main Line: London Victoria – Brighton – 50-milowa linia Brighton Main Line łączy Londyn z południowym wybrzeżem Brytanii. Ukończona w 1841 r. linia obsługuje pasażerów dojeżdżających do pracy w Londynie oraz ruch międzynarodowy przez lotnisko Gatwick przy pomocy specjalnie wyznaczonych stacji.
 • Przejmij kontrolę nad licencjonowanymi pociągami i lokomotywami:
 • Amtrak ACS-64 i MBTA F40PH-3C na linii Northeast Corridor: Boston – Providence.
 • BR 442, BR 143, BR 146.2 Deutsche Bahn w malowaniu DB oraz BR 185.5 w czarnym malowaniu MRCE na trasie Riesa – Dresden.
 • Southern BR Class 377/4 oraz Gatwick Express BR Class 387 EMU na trasie Brighton Main Line: London Victoria - Brighton.
 • System pasażerski – Nowy system pasażerski na trasach Rush Hour zwiększa różnorodność pasażerów i ich liczebność w godzinach szczytu, żeby odtworzyć atmosferę ruchliwych tras.
 • Livery Designer – Popuść wodze fantazji i spersonalizuj lokomotywy w grze dzięki łatwemu w obsłudze narzędziu do tworzenia niestandardowych malowań.
 • Scenario Planner – Twórz własne scenariusze gry z narzędziem, które da Ci możliwość podróży czym chcesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz.
 • Podróże – Rozpocznij podróż na dowolnej trasie i ciesz się 24 godzinami rozgrywki, podczas której czekają na Ciebie urozmaicone scenariusze, połączenia oraz inne atrakcje.
 • Moduły treningowe – Dowiedz się wszystkiego, co niezbędne, żeby wyjechać na trasę, dzięki szczegółowym samouczkom dla każdej lokomotywy w Rush Hour. Opanuj prowadzenie każdej, żeby trzymać się rozkładu.
 • Dovetail Live – Śledź i udostępniaj swoje postępy ze statystykami online, narzędziem Driver Logbook, które umożliwia przegląd przejazdu, oraz Railfan Shots, które uwiecznia ulubione chwile.
 • Gra działa na silniku do dynamicznej symulacji pojazdów SimuGraph® firmy Dovetail Games oraz silniku Unreal Engine 4®.

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 7 z Service Pack 1, Windows 8/8.1 lub Windows 10 w wersjach 64-bitowych
System operacyjnyWindows 7 z Service Pack 1, Windows 8/8.1 lub Windows 10 w wersjach 64-bitowych
ProcesorIntel Core i5-4690 z taktowaniem 3,5 GHz lub AMD Ryzen 5 1500X z taktowaniem 3,7 GHz
ProcesorIntel Core i7-4790 z taktowaniem 3,6 GHz lub AMD Ryzen 7 1700 z taktowaniem 3,8 GHz
Pamięć RAM8 GB
Pamięć RAM8 GB
Wolne miejsce na dysku20 GB
Wolne miejsce na dysku20 GB
DirectX10
DirectX10
Karta graficznaNVIDIA GeForce GTX 750 Ti lub AMD Radeon R9 270 z 2 GB VRAM bądź lepsza
Karta graficznaNVIDIA GeForce GTX 970 lub AMD Radeon RX 480 z 4 GB VRAM bądź lepsza
InneWymagana mysz i klawiatura lub kontroler Xbox
InneWymagana mysz i klawiatura lub kontroler Xbox
Loginy
Wymaga konta Epic Games
Wersje językowe
 • Dźwięk: angielski, francuski, niemiecki
 • NAPISY: angielski, chiński (uproszczony), francuski, niemiecki, polski, rosyjski, hiszpański (Hiszpania), włoski
©Dovetail Games, a trading name of RailSimulator.com Limited (DTG). Dovetail Games and Train Sim World are registered trademarks of DTG. All other copyrights or trademarks are the property of their respective owners and are used here with permission. Developed and published by DTG. Pełna lista twórców jest dostępna w menu „Opcje” w TSW.