VHS
VHS

Wybieraj między dobrem a złem i walcz o życie w VHS, emocjonującej, asymetrycznej grze akcji 4 na 1, będącej hołdem dla horrorów z lat 80. Grupa nastolatków z małego miasta stawia czoło przerażającym potworom zrodzonym wśród półek wypożyczalni kaset wideo.

Złe moce przybyły do wypożyczalni wideo...

Potworności, które kiedyś można było znaleźć tylko na kasetach, wyrwały się z więzów taśmy i stały przerażającą rzeczywistością. Dołącz do walki czterech graczy na jednego, przy której serce będzie walić ci jak młotem, i zanurz się w rozświetlone neonami, filmowe labirynty, gdzie szala zwycięstwa w zmaganiach dobra ze złem przechyla się ciągle z jednej strony na drugą, co zawsze prowadzi do widowiskowego finału godnego srebrnego ekranu.
VHS ocieka grozą horrorów lat 80., a także krwią bardziej pechowych graczy.

Walcz lub giń

Potwory występujące w VHS to wyraz hołdu dla najlepszych horrorów z lat 80., w których wszystko jest dozwolone. Od klasycznego Wilkołaka po złowrogiego Lalkarza – walcz z rosnącymi szeregami groteskowych, wściekłych i zabójczych stworzeń. Jako Nastolatek musisz opanować całą gamę broni, jednorazowych i z ograniczoną amunicją, aby móc siłą odpowiedzieć potworom. Nie ma ucieczki, musisz walczyć, aby przetrwać.
Magia kina
Każdy poziom jest zaprojektowany i ręcznie wykonany tak, aby starcia na nim były widowiskowe. Poznaj klasyczne i fantastyczne miejsca znane z filmów, od podejrzanych hotelików po tajne laboratoria.
Droga bohatera
Każda postać ma drzewko umiejętności, pełne wyjątkowych zdolności, oraz możliwość zmian kosmetycznych, pomocnych na drodze do stania się największym bohaterem lub złoczyńcą.
Dobrze widziana kreatywność
Pokaż swój własny styl, ubierając się od stóp do głów w kolorowe kostiumy i ciekawe warianty, odzwierciedlające wolność ery filmu lat 80. Zostań największym fanem Towarzystwa Horroru Wideo (Video Horror Society), gromadząc całą półkę pełnych wyzwań filmów, które odkrywają tajemnice fabuły i nagradzają kosmetycznym motywami.
Gra w modelu free-to-play
VHS już jest twoja, więc do dzieła!

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjnyWindows 10 (64-bitowy)
System operacyjnyWindows 10 (64-bitowy)
ProcesorIntel Core i3-4170 lub AMD FX-8120
ProcesorIntel i5 6600K (3,5 GHz) lub AMD Ryzen 5
Pamięć RAM8 GB
Pamięć RAM8 GB
Wolne miejsce na dysku30 GB
Wolne miejsce na dysku30 GB
Wersja DirectXZgodna z DX11
Wersja DirectXZgodna z DX11
Karta graficznaZgodna z DX11 GeForce GTX 470 1 GB or lub AMD HD 6850 1 GB
Karta graficznaNvidia GeForce GTX 780 (3 GB) lub AMD Radeon 7870 (2 GB)
Wersje językowe
  • DŹWIĘK: angielski
  • NAPISY: angielski
© 2022 Hellbent Games Inc. All rights reserved.