Gra zawiera treści, które są odpowiednie dla graczy w wieku ​pow. 18 lat

World War Z: Aftermath
World War Z: Aftermath

World War Z: Aftermath to najlepsza kooperacyjna strzelanka z zombie i kolejny etap ewolucji przebojowego World War Z, którego doceniło ponad 15 milionów graczy. Walcz z hordami wygłodniałych zombie w trakcie pełnych napięcia epizodów fabularnych w spustoszonych lokacjach na całym świecie.

World War Z: Aftermath

Informacje o grze:

World War Z: Aftermath to najlepsza kooperacyjna strzelanka z zombie oparta na kinowym hicie wytwórni Paramount Pictures i kolejny etap ewolucji przebojowej gry World War Z, którą doceniło już ponad 15 milionów graczy. Odwróć losy apokalipsy zombie na konsolach i PC z pełnym trybem cross-play. Zaproś do trzech znajomych lub graj w pojedynkę z sojusznikami SI przeciw hordom wygłodniałych zombie w trakcie pełnych napięcia nowych epizodów fabularnych na całym świecie: w Rzymie, Watykanie i na rosyjskiej Kamczatce.
World War Z: Aftermath oferuje również pełną zawartość z World War Z Game of the Year Edition. Gracze posiadający oryginalną wersję World War Z lub World War Z: GOTY będą mogli kupić World War Z: Aftermath z upustem.

Nowe opowieści z targanego wojną świata

Zupełnie nowe epizody fabularne w Rzymie, Watykanie i na znajdującej się na rosyjskim Dalekim Wschodzie Kamczatce. Graj jako nowe i powracające postacie, walcząc z nieumarłymi przy użyciu nowego brutalnego systemu walki wręcz, dziesiątkując gniki przy użyciu wyjątkowych ruchów, profitów i opcji podwójnych broni, takich jak sierp i tasak. Daj odpór nowym nieumarłym koszmarom, takim jak chmary wygłodniałych szczurów, które wprowadzą do twojej drużyny kompletny chaos.

Nowa generacja chmary zombie

Zatrzymaj niekończące się fale coraz trudniejszych zombie w nowym trybie hordy XL wprowadzającym na ekran setki zombie więcej, niż było to dotąd możliwe. Tryb hordy XL zostanie wprowadzony po premierze, w ramach darmowej aktualizacji PC.

Rozbudowane postępy i nowa perspektywa

Doświadcz ekscytującej nowej perspektywy, dzięki wprowadzonemu przez wersję Aftermath nowemu immersyjnemu trybowi z widokiem z pierwszej osoby. Rozwijaj osiem wyjątkowych klas – miotacza kul, ludzkiego inferno, siekacza, lekarza, kombinatora, eksterminatora, droniarza i zupełnie nowej klasy straż przednia – z których każda ma własne profity i style rozgrywki. Personalizuj broń, aby sprostać każdemu wyzwaniu i wykonywać nowe codzienne misje ze specjalnymi modyfikatorami i dodatkowymi nagrodami.

Edycje

Dodatki

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
ProcesorCore i3-3220 lub AMD A10-5700
ProcesorIntel Core i7-3970 z taktowaniem 3,50 GHz
Pamięć RAM8 GB
Pamięć RAM16 GB
System operacyjnyWindows 7 lub nowszy
System operacyjnyWindows 10 (64-bitowy), DX 11
Karta graficznaGF650Ti, Intel 630 lub Radeon HD 5870
Karta graficznaGeForce GTX 960 lub Radeon R9 280
Wolne miejsce na dysku45 GB
Wolne miejsce na dysku45 GB
Wersje językowe
  • [Dźwięk]: angielski
  • [Napisy]: angielskie, rosyjskie, niemieckie, hiszpańskie, włoskie, francuskie, portugalskie (Brazylia), polskie, chińskie (tradycyjne), chińskie (uproszczone), koreańskie
TM & © 2019 Paramount Pictures. All Rights Reserved.