Wrath: Aeon of Ruin

WCZESNY DOSTĘP
Graj w grę i patrz jak się rozwija! Gra Wrath: Aeon of Ruin jest w fazie wczesnego dostępu, co oznacza, że wciąż trwają nad nią prace. Możesz pomóc w kształtowaniu ostatecznego obrazu gry, przekazując cenne uwagi i pomysły bezpośrednio do twórców. Przeczytaj często zadawane pytania, by dowiedzieć się więcej.
3D Realms, twórcy gier Duke Nukem 3D, Prey i Max Payne, przedstawiają hardkorową strzelankę pierwszoosobową, wykorzystującą legendarny silnik Quake 1 Tech. Stworzona rękami nekromantów Quake’a, gra WRATH to prawdziwa gratka. Nie przetrwasz…

Informacje o Wrath: Aeon of Ruin

Deweloper
KillPixel
Wydawca
1C Entertainment | 3D Realms
Data wydania
Tagi
Akcja
FPS
Dla jednego gracza
Oceny
Platforma
Windows

Wrath: Aeon of Ruin

Jesteś cudzoziemcem. Niegdyś dryfowałeś po morzu Ageless Sea, a teraz znalazłeś się na brzegu umierającego świata. Z pochłaniającej ciemności wyłania się postać odziana w biały płaszcz, Shepherd of Wayward Souls, który obarcza Cię zadaniem zlikwidowania pozostałych Guardians of the Old World. Musisz udać się w głąb rozległego mroku, aby zbadać starożytne ruiny, odkryć zapomniane tajemnice i walczyć z czyhającymi na Ciebie okropieństwami.
W napędzanych legendarną technologią Quake 1 żyłach WRATH płynie DNA słynnych strzelanek lat 90. WRATH zawiera ponadczasowe elementy klasycznych tytułów takich jak DOOM, QUAKE, DUKE NUKEM 3D, BLOOD, UNREAL i HEXEN i przenosi je w XXI wiek.
Wyposażony w broń o niezwykłej mocy i arsenał potężnych artefaktów, musisz przemierzać starożytne krypty, zatopione ruiny, zniszczone świątynie i przerażające lasy, aby nieść śmierć swoim wrogom. Jednak nie lekceważ przeciwników, ponieważ posiadają oni wielką moc i są bardzo liczni. Twój umysł musi być równie ostry jak Twój miecz, jeśli zamierzasz przetrwać nadchodzące niebezpieczeństwa.

Obserwuj nas

Specyfikacje

Windows
Wymagania minimalne
Zalecana konfiguracja
System operacyjny
Microsoft Windows® 7/8/8.1/10 (64-bitowy)
System operacyjny
Microsoft Windows® 7/8/8.1/10 (64-bitowy)
Procesor
Pentium 4 z taktowaniem 3 GHz
Procesor
Intel Core i3
Pamięć RAM
1 GB
Pamięć RAM
4 GB
Wolne miejsce na dysku
3 GB
Wolne miejsce na dysku
3 GB
Wersja DirectX
9.0c
Wersja DirectX
9.0c
Karta graficzna
NVIDIA GeForce 7950 GT
Karta graficzna
NVIDIA GeForce 710 GT
Wersje językowe
  • Dźwięk: angielski | Napisy: angielskie
©2019 1C ENTERTAINMENT & 3D REALMS ENTERTAINMENT APS, ALL RIGHTS RESERVED. All trademarks referenced herein are the properties of their respective owners.Polityka prywatności