Kaydol ve Tasarruf Et! Epic Games e-postalarına abone ol ve 60 TL değerinde Epic Kuponu al

15.10.2021

Yeni çıkanlar, ücretsiz oyunlar ve indirimler hakkında en yeni bilgileri mi almak istiyorsun? O zaman doğru yerdesin! En sevdiğin oyunlar ve çok daha fazlası hakkında en yeni bilgileri almak için Epic Games e-posta ve uyarılar programına abone ol. 15 Ekim ile 16 Kasım arasında abone olursan sana Epic Games Store'daki bir sonraki uygun satın alımında kullanabileceğin 60 TL değerinde Epic Kuponu hediye edeceğiz.

Hesap ayarlarını kontrol et ve mevcut abonelik durumunu görmek için iletişim tercihleri kısmına göz at. Bunun iki sonucu olabilir...

Zaten aboneyim: Harika, bizimle bağlantıda kaldığın için teşekkürler! 60 TL değerindeki Epic Kuponunu önümüzdeki 24 saat içinde göndereceğiz. Kuponu aldıktan sonra bir sonraki uygun satın alımında ödeme bölümünde kupon uygulanacak. Kuponunun daha önce kullanılıp kullanılmadığını görmek için hesap envanterini kontrol et.

Abone değilim: Abone olmak için durma ve kabul etmek için kutuyu işaretle, böylece sana kuponunu en kısa zamanda ulaştıracağız. Yeni abone olanları günlük olarak kontrol ediyoruz ancak lütfen kuponun envanterine ulaşmasının 24 saati bulabileceğini unutma. Kuponu aldıktan sonra bir sonraki uygun satın alımında ödeme bölümünde kupon uygulanacak. Kuponunun daha önce kullanılıp kullanılmadığını görmek için bir gözün hesap envanterinde olsun. TR EGS ConnectAndSave Blog How To 1920x1080 V02Muhtemelen bazı soruların olacak, işte bazı yardımcı ipuçları. Tüm SSS'yi ve Kaydol ve Tasarruf Et Epic Kuponu için Kullanım Koşulları'nı görmek için kupon detay sayfasına göz at.

Bu promosyonun tarihleri nedir?

Kaydol ve Tasarruf Et etkinliği 15 Ekim TSİ 17.01 tarihinde başlayacak ve 16 Kasım TSİ 10.59 tarihinde sona erecektir. Etkinlik sona erdiğinde tüm kuponların kullanım süresi de bitmiş olacak, bu yüzden acele et!
 

Bu promosyon sırasında birden çok Epic Kuponu alabilir miyim?

Hayır, bu promosyon hesap başına bir Epic Kuponu ile sınırlıdır.
 

Hangi satın alımlar bu Epic Kuponu için uygun sayılıyor?

Epic Games Store'daki 79,99 TL ve üzeri fiyata sahip tüm ana oyunlar. Epic Kuponları ön satın alımlarda, eklentilerde, sanal para birimlerinde ve oyun içi satın alımlarda geçerli değildir. Tam SSS bölümümüzde kullanışlı bir para birimi dönüştürme tablosu yer alıyor.
 

Kuponumu ne için kullanmalıyım?

Harika bir soru! Back 4 Blood, Far Cry 6 ve Alan Wake Remastered gibi yeni çıkan oyunlar harika seçimler olur.

Eğer mümkün olduğunca çok tasarruf yapmak istiyorsan Cadılar Bayramı İndirimimiz 18 Ekim'de başlıyor. World War Z: Aftermath, Wolfenstein, Maneater ve çok daha fazlası ile bu yıl hayalet gibi hafif fiyatlar seni bekliyor!

Bu aralar Cadılar Bayramı havasında değilsen tüm türlerde %75'e varan indirimlerle senin yanındayız: Hitman 3, Chivalry 2, VoidTrain... sen olayı anladın. 18 Ekim'de tüm indirim koleksiyonuna göz at!