"Oyunların Aşkına!" etkinliği şimdi mağazada - İçerik üreticilerinin favorileri, bayılacağınız fırsatlarla birlikte!

13.02.2020

Herkese merhaba,

2020 yılına sizlere ücretsiz olarak verdiğimiz bazı oyunlar ve yayınladığımız iyi yapımlarla başladık fakat bir şeyi merak ediyoruz.

Neden oyun oynarız, yaparız ya da onlardan zevk alırız? 

Bize göre, cevap çok basit - Oyunların Aşkına! Özellikle topluluk içindeki bağımsız geliştiriciler söz konusu olduğunda. Bu kadar basit; küçük takımlar, büyük kalpler ve inanılmaz oyunlar. 

“Oyunların Aşkına” etkinliğimiz bugün başlıyor ve çeşitli bağımsız ürünlerde orjinal fiyatlarının %75'ine varan indirimlerimiz olacak. Örneğin, Mechwarrior 5, Satisfactory ve Overcooked gibi. Fakat çabuk olmanız gerekiyor çünkü bu teklifler 27 Şubat TSİ 14.00'da sona erecek. Ayrıca, favori İçerik Oluşturucunuzun seçtiği en iyi ürünlerden bazılarının sergilendiği bir koleksiyondan seçim yapabileceğiniz ‘İçerik Üreticilerini Destekleme Programından Seçtiklerimiz’ bölümü de olacak. Ön plana çıkacak ilk içerik üreticileri: SplatterCat, Wanderbots ve BRKsEDU olacak. Bunlar ana sayfamızdaki öne çıkanlar vitrininde yer alacak ve onları etkinlik boyunca ve sonrasında bulabileceksiniz.

Dâhil olan tüm satışlar, inanılmaz yetenekli geliştiricilerin gerçekten tutku dolu projeleri, 2020'de onları ve daha fazlasını ön plana çıkarabileceğimiz için çok heyecanlıyız. Epic kuponların geçerlilik süresinin 1 Mayıs TSİ 05.59'da sona erdiğini unutmayın, bu yüzden bu kuponları indirim yaptığımız veya yeni ücretli oyunlarda kullandığınızdan emin olun. 

<3,

Epic Games Store Ekibi