Rogue Company Açık Beta'ya Giriyor ve Yeni Rogue'unu Tanıtıyor

01.10.2020
Rogue Company Topluluk Ekibi tarafından
Misyon gelişti: Bugünden itibaren, Rogue Company Epic Games Store'da oynamak için ücretsiz!

Rogue Company iki ay önce sahneye çıktığında, oyuncularımızın tepkisi bizi hayrete düşürdü. Rogue Company'yi sadece yılın en popüler yeni nişancı oyunlarından biri haline getirmekle kalmayarak aynı zamanda kazanma arzunuzu da gösterip bazı etkileyici istatistikler elde ettiniz: 500m+ indirme. 35m+ canlandırma. LR15 Fullbody keskin nişancı tüfeği ile 10m+ kafadan vuruş. Oyuncularımızın sadece görevleri tamamlamadıkları, onları yok ettikleri sonucuna vardık! 
Rogue Company LockdownSpalsh 1920x1080
Açık Beta lansmanımız, en yeni haritamız olan Lockdown'ın yayınlanması ile aynı zamana denk gelen Desert Rose güncellemesi ve özel maçların gelişi ile birlikte olacak. Oyuncularımız, nihai Rogue Company övünme hakları için yoğun bir şekilde en iyi arkadaşları - veya ölümlü düşmanları - ile yüzleşme fırsatını yaşamayı talep ediyordu. Özel maçların gelişi ile bu fırsat verilerek oyuncuların istediği gibi kafa kafaya çarpışmasına imkân tanınacak. Ve şimdi, Venezuela ormanlarının derinliklerinde, dünyanın en tehlikeli tehditlerinden bazılarını içerecek şekilde inşa edilmiş bir tesis olan Lockdown'da yüksek güvenlikli bir hapishanede bunu yapabilecekler!
ROCO EGSBlogNews DahliaKeyArt 1920x1080
Rogue Company oynanması ücretsiz hâle gelirken biz de yepyeni Rogue'umuz Dahlia'yı tanıtıyoruz. Küçük takım taktikleri ustası olan Dahlia, takımdaki başka bir oyuncuyla çift olmayı başaran çok yönlü bir destek karakteridir. Eğer senin takımındaysa, Dahlia arkanı kollayacaktır ve eğer değilse, arkanı KOLLASAN iyi olur!

Önümüzdeki aylarda amacımız, Rogue Company oyuncularına sevdikleri şeylerden daha fazlasını vermektir. Sadece daha fazla Rogue, daha fazla harita ve daha fazla oyun modu yayınlamakla kalmayacak, aynı zamanda açık beta sırasında en değerli geri bildirim kaynağımız olan oyuncularımızı dinleyeceğiz. Mümkün olan en tarz üçüncü şahıs nişancı deneyimini yaratmak için çalışmaya devam ederken, en son güncellememizle ilgili tüm geri bildirimlerinizi duymayı dört gözle bekliyoruz. İster hâlihazırda bir Rogue Company beta oyuncusu ol ister de bize yeni katıl ama şunu unutma: Zaman Günü Kurtarma, Güzel Görünme ve Paranı Alma zamanı!