Aeterna Noctis
Aeterna Noctis

Heyecanlı savaşlar ve yetenek tabanlı platform bölümleriyle zorlu bir elle çizilmiş 2D Metroidvania. Karanlığın Kralı (King of Darkness) olarak bu destansı orijinal hikâyede 16 farklı ve bağlantılı alanda gezerek güçlerini yeniden kazanmasına yardımcı ol.

Aeterna Noctis

Zorluk seviyesi

Aeterna Noctis ilk seviyeden itibaren zorlu ancak adil bir ilerleyiş gösteriyor ve oyuncu kontrollerde tecrübe kazandıkça ve yeni yetenekleri açtıkça giderek zorlaşıyor. Oynanışı seni her zaman tetikte tutuyor ve her zorluğu tamamladığında haz almanı sağlıyor.

Akıcı oynanış mekanikleri

Oyun gerçekleştiği hızı veya durumundan bağımsız hareketlere %100 cevap verecek bir sisteme sahip olacak şekilde tasarlandı ve şekillendirildi. Böylelikle oyuncu her durumda memnuniyet hissedecek ve karakteri üzerinde tam kontrolü sağlayacak.

Yüksek hareket desteği

Seviye tasarımı sezgisel ve karakterin hareket kontrollerini sonuna kadar kullanmaya olanak sağlayarak her zorluğu aşmanın birden fazla yolu olmasına ve yetenekli oyuncuların bölüm tamamlama sürelerini azaltabilmelerine yol açıyor.

Güzel ve derin hikâye

Aeterna Noctis'in oynanışı orijinal, derin ve duygusal bir hikâyenin etrafında gelişerek en deneyimli oyuncuları bile destansı anlar ve beklenmedik olaylarla etkisi altına alıyor.

Geleneksel 2D Sanatı

Aeterna Noctis'in Sanat Departmanı geleneksel görsel tekniklerle her kareyi özel olarak tasarladı ve oyunun canlı ve akıcı hareketlere hayat veren animasyonları, ögeleri ve çevresel detaylarının tümü sınırsız bir tutku ve adanmışlıkla hazırlandı.

Seçme özgürlüğü

Aeterna Noctis'in klasik Metroidvania tarzı doğrusal olmayan 16 farklı ve bağlantılı alana bölünmüş bir haritası var. Ana hikâyenin belirli bir ilerleyişi olsa da, geliştiriciler oyuncuların kendi hızlarını belirleyebilmeleri ve bu devasa dünyada farklı şekillerde seyahat edebilmeleri gerektiğini düşündüler.

46'dan fazla oyun müziği

Aeterna Noctis'in orijinal oyun müzikleri onlarca farklı benzersiz temaya sahip. Oyun çıktığında, orijinal oyun müzikleri ana müziklerin özel olarak yorumlandığı Piano Collection ile birlikte çıkacak.

Sürümler

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 10
İşletim SistemiWindows 10
İşlemciIntel i5-4460
İşlemciIntel i5-9600
Bellek8 GB
Bellek16 GB
Depolama20 GB
Depolama20 GB
DirectXSürüm 11
DirectXSürüm 11
Ekran KartıNvidia GTX 950
Ekran KartıNvidia GTX 970
Desteklenen Diller:
  • İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca (İspanya), Japonca, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Brezilya Portekizcesi
Razón social: AETERNUM GAME STUDIOS S.L. Dirección: AVENIDA PIO XII 20, BIS Y TRIS. 45600 - TALAVERA DE LA REINA (TOLEDO) N.I.F: B45923976 Correo electrónico: INFO@AETERNATHEGAME.COM Responsable de protección de Datos: HUGO GÓMEZ RAMOS & FERNANDO SÁNCHEZ OLIVERA