Collector's Edition
Collector's Edition

Kaynak bulma ve hayatta kalma mücadelesi ile parçalanmış bir açık deniz distopyasını keşfet. Karanlık ve destansı bir hikâyeyi deneyimle... İster tek başına, ister çevrimiçi katılımlı eşli oyunda en fazla 4 oyuncu ile. Aquanox Deep Descent'in amansız dünyasına gir.

Aquanox Deep Descent

Collector's Edition şunları içerir: Aquanox Deep Descent, Kai Rosenkranz tarafından bestelenen resmi oyun müziği ve yapım aşaması videosu, Dijital Sanat Kitabı, Özel Manticora gemisi ve oyunu orijinal seri ile Aquanox Deep Descent arasında kapatan uzatılmış bitiş sahnesini içeren Dijital Ekstra Öğeler.
Aquanox Deep Descent, Aqua'nın distopik açık deniz dünyasında şiddetli savaşlara katılmak için çeşitli özelleştirilebilir gemileri kontrol etmene izin veren, su altında geçen birinci şahıs araçlı nişancı oyunudur.
Yakın gelecekte Dünya üzerinde yaşam elverişsiz hâle geldi. İnsan türünün son üyeleri, deniz yüzeyinin derinliklerindeki eski madenlerde ve araştırma istasyonlarında yaşıyor. Çeşitli gruplar arasındaki kaynak ve hâkimiyet savaşı nedeniyle parçalanmış su altı yerleşimlerinin birbirlerine pamuk ipliği ile bağlı olduğu, bildiğimiz tek dünyada doğdun ve büyüdün.
Son derece eğitimli savaş pilotlarından oluşan bir ekibin başına geç ve Aquanox'un karanlık dünyasında destansı bir hikâyeyi deneyimle. Seni yerkürenin okyanuslarından dünyanın en derin çukurlarına götüren bir yolculukta düşmanlarına denizin dibini boylatmak için iyi hedeflenmiş torpidolar, şarapnel patlamaları, mayınlar ve daha fazlasını kullan.
Savaş - Çok çeşitli oyun stillerini destekleyen aksiyon dolu araçlı nişancı çatışması  
Eşli - Hepsi oyunun hikâyesine dâhil olan dört benzersiz pilotla 4 oyunculu katılımlı eşli oyun modu
Özelleştir - Gemilerini seçip yükselterek onları kendi oyun tarzına uyarla
Keşfet - Okyanusun derinliklerinde keşfe çık
PVP - Deathmatch ve Team Deathmatch Dogfighting gibi klasik çok oyunculu modlar

Sürümler

Puanlar

Wccftech
Francesco De Meo yazdı
7.7 / 10
“With its interesting setting, engaging story, great combat mechanics, and tons of customization options, Aquanox Deep Descent is a more than worthy new entry in the classic series. Bland mission design and a repetitive structure does damage the experience a bit, but all those that enjoy dogfighting games, no matter where they take place, will find plenty to like in the game.”
God is a Geek
Mick Fraser yazdı
7 / 10
“Aquanox: Deep Descent is an enjoyable blaster that will keep you engaged for the time it takes to get through the story. The multiplayer modes feel a bit bolted-on, but the deep-sea environments are top-notch, the story is functional if not thrilling, and the shooting feels satisfying throughout.”
PC Invasion
Andrew Farrell yazdı
8 / 10
“Duking it out underwater is a lot of fun in this game. The visuals are well-done, it plays well, and the story is quite strong too. Very much worth a look for anyone intrigued by its premise.”
Değerlendirmeler OpenCritic'ten alındı

Özellikler

Windows
Minimum
Önerilen
İşletim SistemiWindows 7 veya üstü (64 bit)
İşletim SistemiWindows 10
İşlemci3.3 GHz veya üstü: AMD A8-6600K veya Intel Core i7-950 ya da daha yenisi
İşlemciAMD/INTEL 3.5 GHz (AMD Ryzen 5 1500x veya Intel Core i5-6600K ya da daha yenisi)
Bellek8 GB
Bellek8 GB
Depolama30 GB
Depolama30 GB
Direct X11
Direct X12
Ekran KartıDirect3D 11, Shader Model 5.1 uyumlu ekran kartı (GeForce GTX 560 2 GB RAM veya Radeon HD 7870 4 GB RAM)
Ekran KartıEn az 8 GB VRAM'e sahip AMD/NVIDIA (Radeon RX 580 8 GB veya Nvidia GTX 1060 6 GB)
DiğerDirectX 9 uyumlu Ses kartı
Desteklenen Diller:
  • Seslendirme: İngilizce, Almanca, Rusça
  • Metin: Fransızca, İtalyanca, İspanyolca (İspanya), Basitleştirilmiş Çince, Japonca, Brezilya Portekizcesi, Lehçe, Korece
© 2020 by THQ Nordic GmbH, Austria. Developed by Digital Arrow. Published by THQ Nordic GmbH. Aquanox is a registered trademark of THQ Nordic AB, Sweden. All other brands, product names and logos are trademarks or registered trademarks of their respective owners.